•  

  Te materiały dotyczą wpisu "Praktyka wychodzenia z przegrywu", więc jeśli jeszcze go nie czytaliście, to bardzo do tego zachęcam :).

  Link do naszego forum to http://zyjwiecej.pl , ale jak mówiłem - przypominajcie się nie wcześniej niż za równy miesiąc. Chcemy tam utrzymać odpowiednią atmosferę i dlatego nie wpuścimy tam niesprawdzonych imigrantów ;P. Jeśli będziecie o nas pamiętać za ten czas, będzie to świadczyło o tym, że rzeczywiście macie motywację do rozwoju.

  Link do mojego pomysłu projektowania organizacji. Jest to mój autorski kanał i pomysł, więc zachęcam do sprawdzenia się z tym jak stoicie z angielskim :). Tutaj klikać: https://youtu.be/YVls11pdios a tutaj strona: http://3ssentialskills.com/ . Jak wam się podoba, to wesprzyjcie łapką w górę (do subskrybcji nie będę zachęcał, bo zawsze mnie to wkurza we wszystkich kanałach na yt, a każdy umie go obsługiwać, więc jeśli uzna to za słuszne, to sam zasubkrybuje).

  Link dla osób, które chcą zgłębić bardziej koncepcję 4 elementów. Jest to mój audiobook, do ściągnięcia za darmo z Chomika: http://ozdb.pl/pobierz-warsztaty/ (zjedźcie na dół do płyty "4 elementy").

  Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał gdzie poznawać fajnych ludzi, to dawno temu zrobiliśmy o tym materiał na kanale "PonadPrzeciętnych". Tutaj filmik: https://youtu.be/N1OdpPJ3LTQ . Fajne? To zmotywujcie nas łapką w górę ;)

  A teraz nie lada gradka dla osób zastanawiających się jak wygląda Konstytucja Osobista... oto link do mojej: https://youtu.be/DeLaiOY97Og (słowa są tutaj, strony nie aktualizowałem ~2 lata, ale idea jest wciąż żywa: http://www.imperiumdobra.pl/konstytucja-osobista/ )

  PS
  Ostatnio dla naszego forum zrobiłem małe promo. Ekipa wypowiedziała się, że montaż świetny, ale mało "konkretów" (w zasadzie mamy tam tylko skok ze spadochronem, laser-tagi i kręgle :P - reszta to podróże i imprezy). Zgadzam się z nimi :) - stać nas na więcej. Należy jednak pamiętać, że nie wszystko co robimy, było nagrywane oraz nie ma tam materiału z kilu innych zlotów (np. Sopotu). Posiadamy za to srogą motywację do tego, żeby podnieść poziom takich filmików (bo większość z nas faktycznie "żyje więcej" :). Mimo wszystko dla ciekawskich link tutaj: https://youtu.be/wSESUelLjFo . Jak macie ochotę o tym podyskutować, to śmiało komentujcie, a jak uważacie, że i tak jest już super, to motywacyjna łapka w górę mile widziana ;)!
  #ponadprzecietni #zyjwiecej #3s #3ssentia #3ssentialskills #sprawnoscikluczow3

Gorące dyskusje ostatnie 12h