•  

Wczoraj rozbiłem ekran w mojej xperi z2. Niby tylko szybka ale w serwisie powiedzieli mi, że muszę wymienic caly wyświetlacz i chcą za to min. 300 zl. Lubie ten telefon ale szkoda mi w niego ladowac kasę, bo ma juz 2,5 roku. Jaki polecacie telefon podobnej klasy? Powiedzmy max 1500 zl? #telefony #xperia #technologia

+: Cronox
    •  

@Bekazsony m5, samsung s5. Tylko flagowe marki nie daj sobie wkręcić jakiegoś chujaweja honor czy innego gówna

•  

@Bekazwas nie miałem nie wiem, ale koleżanka ma komis i dość często wymieniam telefony na nowsze modele i zawsze ona mi poleca sony, samsung i. Znam zadowolonych użytkowników hujawei i innych chińskich wynalazków ale dużo ludzi też narzeka. Flaki tych podtelefonow są robione z materiałów o bardzo niskiej jakości i to głównie przesądza o mojej opinii o nich. Nie ma porównania jak rozbierzesz np sony i chińczykA. Chińczyk będzie Ci działał do momentu aż coś się nie zepsuje i potem niewiadomo jak z naprawą no i różnie z dostępnością części jest a z dobrą marka nie masz problemu z częściami i podzespoły dłużej wytrzymują. To jest jak z samochodami uda ci się egzemplarz będziesz zadowolony, a inny będzie narzekał ale szkoda kusić losu. Ja głównie kupuje sony, samsung i jeszcze na nich się nie zawiodłem a lg, Microsoft i Windowsa , hujawei nie chce widzieć już na oczy

•  

@LaVecchiaSignora widać, że nie masz zielonego (hehe) pojęcia o czym piszesz. Lepiej #usunkonto
      @Bekazwas - Galaxy A5 2016, Huawei P9 Lite, Xiaomi Mi5, albo może któraś z nowszych Xperii

•  

@Maxiorekk jeszcze a3 2016, ale nie polecaj mu coś czego nie miałeś. Ja się opieram na doświadczeniu z telefonami i dużo rozmawiam z kolezanka co ma komis a kto jak nie ona będzie lepiej wiedziec. Przeczytasz w internecie opinie Janusza ktory kupi hujaweia w stosunkowo niskiej cenie z dobrymi parametrami (w porównaniu z flagowcami) ale co tanie to drogie. W żywotności nie mają porównania. Chyba że szybko zmieniasz telefony zanim się zepsuje i z ceny nie spadnie,

•  

@LaVecchiaSignora: Tak się składa, że w internecie można oglądać recenzje telefonów i nie koniecznie trzeba się opierać na opiniach "januszy". Już wolę obejrzeć gościa z kanału mobzilla, który ma do czynienia na codzień z flagowcami Samsunga czy Sony (ale również jak ty to nazwałeś z "hujawejami") niż słuchać randomowego gościa na wykopie, którego koleżanka prowadzi komis. Mój wujek ma mercedesa, jak coś to jestem specem od mercedesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Maxiorekk ja nie mówię że jestem expertem tylko taka jest moja opinia. Jak ty kupujesz telefon na podstawie że gości kupi nowke oglądnie uruchomi i wydaje opinie to ja Ci gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wolę jednak słuchać ludzi który dany przedmiot używali dłużej niż przez 5min (✌ ゚ ∀ ゚)☞,

•  

@Maxiorekk z tym wujkiem to joke mam się rozumieć czy jesteś debilem?( ͡° ͜ʖ ͡°) ma komis i serwis a nie JEDEN telefon. Wujek wtedy musiałby mieć warsztat i wtedy tak jest expertem od samochodów. Widzisz błąd w swoim porównaniu?( ͡° ͜ʖ ͡°)