Wpis z mikrobloga

@Sir_grana_padano: Genialnie to wygląda! Wiadomo kiedy premiera?
Mogę pytanie, bo widzę, że jesteś w temacie? Kiedyś latałem w FSX i w szczytowym momencie miałem trochę dodatków, które powodowały że graficznie wszystko wyglądało bardzo ładnie (jak na swoje czasy), plus oczywiście przerobiłem całą dłubaninę związaną z edycją pliku konfiguracyjnego. Ale nigdy nie poradziłem sobie z problemem "migania" obiektów (budynków, statków itp), które psuły cały odbiór. Czy w x-plane też występuje taki problem?
@chuckd: w tym miesiącu, jeśli ktoś kupi xp10 to 11 też dostanie, na addonach cała zabawa polega, u mnie nie ma żadnych kłopotów na maku, wyciągam 40-60fps na i7 16gb ramu i gt750m oczywiście na najlepszych płatnych samolotach, poprawioną pogodą i gigasami dodatkowych obiektów. Można wrzucić tekstury uhd map (darmowe) ale tego już mi lapek nie ciągnie
@Sir_grana_padano: Ale cena 10tki wzrosła z tej okazji, z tego co widziałem... Czy to nie jest tak, że sama 11tka będzie tańsza, niż teraz kupno 10 i 11?

Ściągałem już dwa razy... obawiam się, że jak się krzaczy demko, to pełna też nie pójdzie, a wtedy pewnie system do reinstalki :/
@chuckd: While you can install scenery at any time, we strongly recommend that you not download the product over and over again for no reason.
If X-Plane will not work, please do not delete it and re-download it; the second copy will have the same problem. Contact X-Plane support at info@x-plane.com
If you need to make a copy of X-Plane on a second computer or second hard drive, copy your current