Wpis z mikrobloga

@Islam: przed chwila jeszcze udalo mi sie obejrzeć bo mialem wczytaną stronę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale ogólnie nic wielkiego nie było. Gość jedzie 280, nagle wywrotka a pozniej kilka ujęć na urwaną nogę i głowę.
Wszystko w jakimś 240p więc w sumie nawet nie wiem czy to głowa była.
@Islam: Też myślałem, że może będzie jeszcze żywy, ze startym biodrem do połowy czy coś xD
już większe wrażenie na mnie zrobiło jak jakiś narciarz dawno temu na zjeździe się nartami praktycznie na pół przeciął i jeszcze był przytomny
@hpiotrekh: Znowu spodziewałem się czegoś jak w filmach, myślałem że go na pół przecięło, ale nie zazdroszczę. Zdecydowanie nie chciałbym się znaleźć w takie sytuacji. Kiedyś widziałem filmik jak koleś do wody skakał z dużej wysokości i walną głową w beton, później w szpitalu jeszcze oddychał ale z pękniętą czaszką (jaki chyba lekarz nawet składał i rozkładał), w opisie było że zmarł.
@Islam: Chyba to widziałem. Jak miał zmasakrowaną twarz, jakby mu na pół maczetą przeciął i cegłą poprawił, a jeszcze był przytomny.

a z tym narciarzem to mnie poruszylo głównie to, że wiedział, że ma #!$%@? a jednak był swiadomy ciągle. Nie zazdroszczę.