Wpis z mikrobloga

@AntoniPatek: @The-Bigwig: nie mam nic przeciwko współpracach komercyjnych blogerów, ale kurcze szanujmy się. W artykule opisujesz zegarek, dajesz kod rabatowy mamy sytuacje 3 x WIN (zyskuje producent, bloger i czytelnik). No ale jak zobaczyłem, że na mirko bronisz jak lew tego Daniela to zdecydowałem, że uczestnicy dyskusji powinni znać szerszy kontekst, bo z artykułu go nie wyłapali. Wystarczyło użyć samego tagu #zegarki i pewnie obyło by się bez afery. Użycie
@boguchwal: @AntoniPatek: tak generalnie to trzeba mieć chyba 11 lat by wierzyć, ze w tych wszystkich dzisiejszych blogach i videoblogach jest 100% obiektywizmu z miłości do tematu, znam realia od strony producenta w innej branży, większość autorów nie ukrywa tego faktu organizując konkursy czy rozdajo danej marki, dostają prezenty, "sample" czasem hajs zależy ilu masz falołersów, gdy blogi stały się popularne zaczęły dyktować trendy, jak dyktujesz trędy to marki same
@konto_darmowe: cóż, gentleman z klasą @The-Bigwig: w ramach dyskusji na poziomie dodał mnie na czarna listę :D Wiec nie moge juz mu odpowiadać w wątku głównym.

@The-Bigwig: prowadzisz bloga, gdzie kreujesz się na człowieka z klasą. Może bądź gentlemanem nie tylko w ubiorze i na pokaz, ale miej jaja i weź to na klatę. Jeśli treść Twojego bloga jest dobra to się obroni i nikomu ten jeden czy dwa