Wpis z mikrobloga

Huami AmazFit , Test pierwszego smartwatcha powiązanego z firmą Xiaomi. Wielu pokładało w nim spore nadzieje. Czy zostaną spełnione, a może spotka ich zawód? Zapraszam do zapoznania się z moim testem następcy opaski #miband 2 >> Huami AmazFit <<
Powiem tylko że #smartwatch ten ma stale świecący ekran, a pomimo to na jednym ładowaniu wytrzymuje 5 dni, a nawet dłużej. Zegarek jest bardzo ładny, ma ceramiczna połyskującą powłokę z zaokrąglonymi krawędziami.
Mój zegarek pochodzi ze sklepu #gearbest gdzie jeszcze dziś rano był w bardzo dobrej cenie 115.99$, teraz cena poszybowała do góry, ale może znów będzie niska. warto sprawdzać cenę. na #aliexpress ceny w okolicach 150 dolarów.


Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwujcie tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też na:
fanpage telchina
A dla zakupoholików:
grupa o zakupach w Chinach grupa bez pseudo recenzji i bez śmieciowych ofert, tylko gruba cebula
Aspekt techniczny, sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe na blogu aliexpress.
Pozostałe recenzje i testy wszelkiej elektroniki z Chin znajdziecie na kanale telchina.pl
A na blogu Gadzet.telchina.pl znajdziecie recenzje tekstowe jak i nowości z Chin

#chinskiecuda #itemyzchin #xiaomi
telchina - Huami AmazFit , Test pierwszego smartwatcha powiązanego z firmą Xiaomi. Wi...

źródło: comment_UpAktXa7Hs30baeTolDraPyrSb5WDNpN.jpg

Pobierz
  • 11
@hoppek: Ja dążę do zapłaty za każdym razem jak to jest wymagane przepisami, aby być czystym w kwestii podatków. DHL mi w tym pomaga. Ale ty możesz brać zwykłą pocztą, jest szansa ze dojdzie bez opłat