Wpis z mikrobloga

Oddam ciasto - tarta "Bounty". Kruchy czekoladowy spód, kokos i polewa czekoladowa. Oddaję pół, gdyż gotuję dla Invisible22, sam chce bym mu piekła co raz ciasta ale potem je zjada do połowy albo 1/4 i resztę po kilku dniach muszę wywalać :/ Dziś spory kawałek lazanii też musiałam wywalić. Ja nie mogę tego jeść bo po pierwsze celiakia (jemu gotuję normalnie, nie torturuję go bezglutenowymi rzeczami), a po drugie nie mogę słodkiego bo i tak już jestem gruba.
Najlepiej jakby ten dobrze uargumentował dlaczego jest odpowiednią osobą do odebrania ciasta i zapewni że się nie zmarnuje + odebrał dziś do 18, poczęstowałabym ewentualnie rosołem bo mam.

Można (i fajnie byłoby) zrobić #wymieniajo, jakiś cydr mogłabym przytulić.

Raczej #warszawa chyba że komuś się chce z innej miejscowości po to przyjechać do tej 18.


#cotahannah #gotujzwykopem #rozdajo #ciasto #niebieskiepaski #zwiazki kurde
Pobierz H.....a - Oddam ciasto - tarta "Bounty". Kruchy czekoladowy spód, kokos i polewa czek...
źródło: comment_XodH31xnTiYZEoK4xLKNfocxqCshnWZz.jpg
  • 83
@matra: Tarta jest płaska więc zrobiłam w 18 cm. A tak to staram się jednak małe jak te 10-12 cm. Jak wiem że więcej osób to zje to robię mniejszą, normalną tortownicę i takie co dłużej postoją (w lodówce). Ale no kurde.