Wpis z mikrobloga

@Kurajmo: nie wiem czy instaluje z karty nie próbowałem jeszcze ale myślę że będzie to robił. przywracałem do ustawień fabrycznych ale też nic. podejrzewam że może jakaś inna aplikacja blokuje możliwość logowania.
@w00z: pytałem o instalacje apek bo jak z pliku apk nie pójdzie to może być podróbka.
Pierwsze słyszę żeby nie dało się w telefonie z Androidem zalogować na konto Google.
Tym bardziej że hard reset był robiony.
Podejrzana sprawa
@OloF1: kupiłem ten telefon dla żony,więc najbardziej liczył się wygląd, jest bardzo starannie wykonany. nic nie trzeszczy, wszystko doskonale spasowane (nie to co mój huawei). tylne wieko wykonane z jakiegoś aluminium przy dotyku chłodne (mój huawei bardzo się grzeje z tyłu) nigdy nie zwracałem uwagi na wykonanie, zawsze najważniejsze były bebechy i osiągi ale teraz to się zmieni w moim przypadku. poprostu czuć wyższą klasę i przyjemność z korzystania. co do
@gurken: czytnik działa bez zarzutu. a głośniki są chyba dwa, jest nawet jakaś aplikacja dolby digital. dzwięk jest czysty i super
@OloF1: ja dałem ponad miesiąc temu w przeliczeniu 790 pln. ale na pewno już jest taniej.