Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co jest kurwa z tymi cenami paliw?
  Dolar poniżej 4.5 zł, ropa szoruje po dnie licząc czas od wojny, a na stacjach @orlen_lite, zwróciłem uwagę np. na jedną, ze świeżo przemianowanych z lotosu, 7.99 zł za ON w sobotę. Jeśli dziś spadło 5 gr to sorry, powinno spaść kurwa o 1 zł w odniesieniu co cen na rynku i cen hurtowych.

  Grunt pod VAT 23% @orlen_lite i płomienne przemówienia wodza Touretta, jak to dbają by ceny paliw nie wzrosły?

  Kurwa to jest tak jawne jebanie obywateli w dupę, że nie wiem jak to może przechodzić w cywilizowanym państwie.

  Przepraszam za tyle kurwa w tekscie, ale mam słynne schorzenie :)
  #paliwo #oszukujo #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Milan Borjan – kanadyjski bramkarz pochodzenia serbskiego, grający w klubie Crvena zvezda i aktualnie w reprezentacji Kanady. Urodził się w 1987 roku w Kninie, z którego musiał uciekać razem z rodziną w sierpniu 1995 roku, gdy chorwacka armia rozpoczęła w Krajinie czystki etniczne (aka Operacija Oluja) w wyniku których 150-200 tysięcy serbskich cywili opuściło swoje domy. Rodzina Borjanów przez 5 lat mieszkała w Belgradzie, a w 2000 roku wyemigrowała do Kanady.

  Wczoraj w meczu Chorwacja-Kanada kibice "vatrenich" skandalicznym transparentem przypomnieli mu traumę z dzieciństwa. Na tym plakacie nic nie jest przypadkowe: Knin, rok 1995, John Deere czyli marka traktorów (tym środkiem transportu uciekali serbscy cywile przed chorwackim wojskiem), i przekręcone hasło: "Nothing runs like Borjan".

  W odpowiedzi pokazał im "tri prsta", czyli serbskie pozdrowienie wywodzące się z prawosławia (trzy palce = Trójca Święta). Po przegranym meczu, po którym Kanada pożegnała się z mundialem, Borjan powiedział że nie będzie komentował tej sytuacji. Dodał tylko że jego numer telefonu wyciekł do chorwackich kibiców, i otrzymał ponad 2500 obraźliwych wiadomości.

  #mundial #mecz #serbia #chorwacja #jugoslawia
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • odpowiedzi (26)