Wpis z mikrobloga

Da się w końcu znaleźć #kamerasportowa która dobrze sobie radzi jako #kamerasamochodowa tak do około 200zł?
Głównie była by używana w samochodzie sporadycznie poza.
Pewnie głównym kandydatem będzie Eken H9, ale słyszałem że mają problem z temperaturą, a latem potrafią się przegrzewać i wyłączać, chyba że naprawili to w tej nowej wersji?
Może można kupić teraz coś w fajnej cenie na #banggood ?
  • 14
@lukaszlukasz: @Hyakinthos: To jak to w końcu jest, to zapętlanie nagrań zależy od egzemplarza? Jak często zdarza się że się wyłączy? I jest to jakoś sygnalizowane, da się zorientować bez pilnowania co chwilę czy nagrywa. Brak włączania z silnikiem był bym wstanie przeżyć o ile nie ma dużo robot z włączaniem nagrywania, bo parkuję na parkingu więc i tak bym nosił ją ze sobą i za każdym razem zakładał więc
To jak to w końcu jest, to zapętlanie nagrań zależy od egzemplarza?


@Mazur9: Mnie nie pytaj, mi działa xD

Jak często zdarza się że się wyłączy?


@Mazur9: Zdarzyło mi się raz dziennie i raz na 2 tygodnie. Loteria.

I jest to jakoś sygnalizowane


@Mazur9: Dźwięk długością przypominający smsa, usłyszysz

Brak włączania z silnikiem był bym wstanie przeżyć o ile nie ma dużo robot z włączaniem nagrywania


@Mazur9: Jak
@Hyakinthos: Jeszcze jak z jakością nagrań, np. da się bez większych problemów odczytać tablice samochodów jadących znad przeciwka? I używałeś jej latem? Miała problemy z temperaturą?
@Mazur9: Zależy od prędkości

I używałeś jej latem?


Nie, mam ją od afair 2-3 miesięcy

Miała problemy z temperaturą?


j/w, ale słyszałem że potrafi coś świrować

Tzn w takiej cenie to naprawdę nie ma co wybrzydzać, tym bardziej że jest dużo promocji na nią + punkty na bg to już w ogóle bajka. Ja zapłaciłem 130~zł + to wodoszczelne opakowanie przyszło z rysą więc napisałem do bg i mi oddali 30zł.
@Hyakinthos:
@Mazur9: eken nie jest zły, może dałoby radę tak podłączyć, aby włączała się z silnikiem?
Chociaż i tak trzeba ją wyjmować, bo ktoś nam ją zabierze :P
Jakość jest ok, serio. Ja też dałem jakieś 40$, także dostałem partial refund, bo nigdzie nie było napisu eken i soft był inny. Tylko kup baterie od SJCAM, bo się grzeje.
@danio_96: Teraz na bg sprzedają już chyba legitne wersje, więc nie ma co liczyć na refund za to. Ta bateria od SJCAM dużo poprawia? Znikają wtedy problemy z temperaturą?
@Mazur9: Ale te kamerki chyba są identyczne, mają tylko inne oprogramowanie i baterię, no i napis eken nad ekranem.
Dawno jej nie używałem, ale z tego co pamiętam była ok. Nie grzała mi się, no chyba że w lato. Stara tak i to bardzo, parzyła w ręce.