Wpis z mikrobloga

To ja się wypowiem jeszcze tutaj, a`propos aukcji małej Joanny i całego tego dymu związanego z urzędnikami, podatkami etc:

Za chwilę wyjdzie Ziobro czy inne 0 i przy fleszach i kamerach umorzy podatki, anuluje dla tego przypadku wszelkie procedury itd... Notowania partii pójdą w górę, zdjęcia, autografy... i Niestety ale nic to nie da. Bo to będzie jednostkowy przypadek, a nie zmiana prawa, która będzie dotyczyła wszystkich. Ziobro albo inne 0 zapyta: ale jak to zrobić? Jak zmienić to prawo? A nie wiem, mało mnie to interesuje, natomiast jako pracodawca wymagam, aby takie prawo zostało opracowane i uchwalone... w 30 dni. A niech będzie 35.

Pamiętam jak kilka lat temu kiedy jeszcze nie miałem tu konta, na Wykopie była zbiórka na Kononowicza. Jakichś 3 typków maluchem pojechało do Kononowicza i za zebrane tutaj pieniądze opłacili mu rachunki, nakupowali jedzenia na święta. I ktoś na organizatora życzliwie doniósł i typ zapłacił chyba ze swojej kieszni grzywnę za to.
Za pomoc innemu człowiekowi.

Socjalizm zabrania ludziom pomagania sobie na wzajem, próbując utrzymać przekonanie, że to państwo opiekuje się każdym. Jak się opiekuje - widać znowu min. na przykładzie z wykopaliska.
Dziękuję, pozdrawiam.