•  

Od momentu dodania pierwszego postu na Mirko, zostaliśmy zalani zapytaniami. Przez nieco ponad rok, zwiedziliśmy 21 krajów, m. in. Norwegię, Szwecję, Rosję, Azerbejdżan, Panamę, Brazylię i Kanadę. Miast w Polsce nawet nie próbujemy zliczyć. Oczywiście wszystko to w celach biznesowych ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Także musimy przyznać, że Wykop sirius biznes

Wyobraźcie sobie, że o naszą folię pytał sam wódz naczelny Michaił Białkov (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Biznes idzie naprawdę dobrze i jak tak dalej pójdzie to opanujemy cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej. Wiele osób pyta nas w wiadomościach prywatnych, jaką funkcję jeszcze może pełnić zamontowana folia SONTE. No to dla wszystkich mała podpowiedź w zamieszczonym gifie. A już niedługo pochwalimy się Wam największą jak do tej pory wykonaną przez nas pracą, w jednej z największych stolic świata. W dodatku w samym jego centrum.

#pracbaza #technologia

GFY

źródło: gfycat.com

+: w.....j, crazyfigo +16 innych
    •  

@SONTE A jest taka folia, która by była całkiem przezroczysta, a za naciśnięciem guzika w ogóle nie przepuszczala światła? Tak zeby zaciemnic pomieszczenie?

•  
      b.......l

0

Komentarz usunięty przez autora

•  

@bazingaxl: Generalnie koszty typu transport, nocleg zawsze pokrywa klient, inaczej nie opłacałoby się to ani trochę - to tak na początek, bo może nie wszyscy to wiedza. Odpowiadając kolejno na Twoje pytania

ciekawe jak wyglada koszt zalozenia w takiej norwegii czy panamie, w sensie powiedzmy ze koszt z metra to 1000zl a nagle trzeba technikow wyslac do panamy i wychodzi 50tys. za metr

Koszt z metra to 1300 zł. Zazwyczaj nie jeździmy w takie miejsca, jeśli w grę wchodzi położenie mniejszej ilości niż np. 10m2. W tak odległe miejsca podróżują od nas dwie osoby z firmy. Praktycznie nie ma takiej opcji, żeby w takiej folii cokolwiek się zepsuło. Resztę dopowiemy w kolejnym akapicie.

bo koszty sa ogromne, omijacie to jakos zatrudniajac lokalesow czy sami jezdzicie

Dobrze kombinujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na miejscu zawsze szkolimy 1-2 osoby i zostawiamy np. 1-2m2 takiej folii "w razie czego". Dzięki temu gdyby cokolwiek złego się działo, mogą oni sami wymienić sobie folię. Choć od ponad 2 lat nie mieliśmy żadnej reklamacji.

robiliscie badania skad ludzie w panamie czy norwegii o was uslyszeli

Pewnie. Na ok. 50 zapytań z formularza, 90% to zapytania z zagranicy. Polscy klienci mają w zwyczaju dzwonić lub pisać na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci zagraniczni trafiają do nas głównie przez niezłą widoczność w internecie. Co prawda lansujemy się w polskim języku, jednak na stronie mamy również wersję anglojęzyczną. Mamy też rosyjską i estońską wersję językową bo i stąd dostajemy całą masę zapytań. Dlaczego jest ich tyle z Rosji i Estonii? Ano jesteśmy najbliżej tych państw, więc nie opłaca im się pisać np. do oddziału w Holandii (mamy taki). Generalnie marketingowo rozbujaliśmy w Polsce temat zdecydowanie najmnocniej. Inne kraje, takie jak Węgry, Chorwacja, Holandia, Norwegia nie bardzo się kwapią żeby pokazywać swoje realizacje. Nie wiemy z czego to wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowując. W Polsce trafiamy na zamożnych klientów, którzy zazwyczaj mają też jakieś nieruchomości poza granicami kraju. I tak wieść o nas się fajnie roznosi. 50% to po prostu zapytania z Google, 50% klienci z polecenia.

+: b.......l
    •  

@franaa: W 100% przezroczysta nigdy nie będzie. Przynajmniej na razie. Póki co udaje się uzyskać efekt 85%. Wcześniej (rok temu było to) 80%.

+: Dpdp
    •  

@SONTE Szkoda. Takie cudo byloby fajne. Może jak będę stary i bogaty to już takie będą ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Drodzy #rodzice , zwłaszcza #mama . Zastanówcie się co robicie z dziećmi.
    Dzisiaj zaprowadzam moją parkę (5 i 8 lat) do bawialni na półkolonię. Ten mój 5-latek się sam rozbiera, przebiera i idzie się bawić. Zwłaszcza, że jest to 3 dzień półkolonii - więc wszystko wie, zna i ogarnia. (wie więcej niż ja)
    Co widzę w szatni? 2 mamy!
    Jedna przebiera ok 10latka, bo sam chyba nie umie! Na każdym kroku mówiła, że robi źle i trzeba poprawiać. Każdy popełnia błędy, ale te błędy uczą. Pozwólcie dzieciom się na nich uczyć!
    Druga pociesza i tuli ok 10-latkę która płacze(!), że ona nie chce zostawać sama. Może taka wrażliwa, ale kilka szczegółów mówi mi, że to raczej sposób wychowania a nie dziecko samo z siebie.

Przecież to jest wychowywanie dzieci na kaleki. Które nie będą w stanie samodzielnie żyć!
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

Wchodzi człowiek na wykop i dowiaduje się, że jest lewakiem, białorycerzem, stuleją, lub kato prawakiem, bo wystarczy, że jego poglądy choć delikatnie różnią się od poglądów rozmówcy. Na wykopie można się dowiedzieć, że:

1) jeśli widzisz coś niewłaściwego w wyciąganiu na spacer ludzi z tinder to jesteś białorycerzem
    2) jeśli zakopiesz fake info to jesteś lewakiem bez rigcz
    3) jeśli uważasz, że wśród księży jest nadreprezentacja pedofilów, ale nie powinno się stosować odpowiedzialności zbiorowej, a księża powinni odpowiadać jak normalni ludzie zgodnie z zasadą równości wobec prawa- jesteś katoprawakiem
    4) popierasz PO, PIS, SLD, Razem, Korwina, Nową Prawicę, Starą Lewicę, masz od polityki kurwicę- masz niskie IQ i jesteś lemingiem

a potem człowiek sobie przypomina, ze w pracy siedzi koło wierzącego katolika, 2 metry dalej ma poganina który odprawia jakieś szamańskie rytuały i ma amulety szczęścia, po lewej ma ateistkę, z przodu typowego wolnorynkowca i wszyscy są w stanie kulturalnie rozmawiać nie tylko o pracy, ale też na tematy światopoglądowe, polityczne i religijne to zastanawiam się jak Ci ludzie zachowują się w realu.

#oswiadczenie #pracbaza #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Jechałem z dziewczyną blablacarem na stacje kolejową i była taka mega urocza, na koniec nawet zapytała mnie jakie są moje ulubione kawiarnie w moim mieście, potem sama opowiadała o jakiś u siebie, ona mieszka 50km ode mnie. Nie zczaiłem bo sie martwiłęm czy mi pociąg nie ucieknie. Nie wiem czy jej się to tak powiedziało czy rzeczywiście myślała że jej zaproponuję spotkanie, nie jestem z tych co układają sobie wszysko w głowie tak zeby wyszło, że wszystkim się niby podobają, ale istnieje chociaż szansa na to że ona mnie polubiła. Była taka zabawna, miała ładny głos i dużo w niej było serdeczności.

I teraz myślę o niej i nawet mam jej numer ale co mam zrobić, może ona była tylko miła dla każdego i sie popuka w głowe że jakiś typek dzwoni do niej 2 dni po bo sobie coś ubajdurzył :/ taguje #logikaniebieskichpaskow bo w sumie nie wiem co tagować
    pokaż całość

odpowiedzi (118)