•  

  Od momentu dodania pierwszego postu na Mirko, zostaliśmy zalani zapytaniami. Przez nieco ponad rok, zwiedziliśmy 21 krajów, m. in. Norwegię, Szwecję, Rosję, Azerbejdżan, Panamę, Brazylię i Kanadę. Miast w Polsce nawet nie próbujemy zliczyć. Oczywiście wszystko to w celach biznesowych ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Także musimy przyznać, że Wykop sirius biznes

  Wyobraźcie sobie, że o naszą folię pytał sam wódz naczelny Michaił Białkov (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Biznes idzie naprawdę dobrze i jak tak dalej pójdzie to opanujemy cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tak czy inaczej. Wiele osób pyta nas w wiadomościach prywatnych, jaką funkcję jeszcze może pełnić zamontowana folia SONTE. No to dla wszystkich mała podpowiedź w zamieszczonym gifie. A już niedługo pochwalimy się Wam największą jak do tej pory wykonaną przez nas pracą, w jednej z największych stolic świata. W dodatku w samym jego centrum.

  #pracbaza #technologia

  GFY

  źródło: gfycat.com

  +: w.....j, crazyfigo +15 innych
  •  

   @SONTE A jest taka folia, która by była całkiem przezroczysta, a za naciśnięciem guzika w ogóle nie przepuszczala światła? Tak zeby zaciemnic pomieszczenie?

  •  
   b.......l

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @bazingaxl: Generalnie koszty typu transport, nocleg zawsze pokrywa klient, inaczej nie opłacałoby się to ani trochę - to tak na początek, bo może nie wszyscy to wiedza. Odpowiadając kolejno na Twoje pytania

   ciekawe jak wyglada koszt zalozenia w takiej norwegii czy panamie, w sensie powiedzmy ze koszt z metra to 1000zl a nagle trzeba technikow wyslac do panamy i wychodzi 50tys. za metr

   Koszt z metra to 1300 zł. Zazwyczaj nie jeździmy w takie miejsca, jeśli w grę wchodzi położenie mniejszej ilości niż np. 10m2. W tak odległe miejsca podróżują od nas dwie osoby z firmy. Praktycznie nie ma takiej opcji, żeby w takiej folii cokolwiek się zepsuło. Resztę dopowiemy w kolejnym akapicie.

   bo koszty sa ogromne, omijacie to jakos zatrudniajac lokalesow czy sami jezdzicie

   Dobrze kombinujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na miejscu zawsze szkolimy 1-2 osoby i zostawiamy np. 1-2m2 takiej folii "w razie czego". Dzięki temu gdyby cokolwiek złego się działo, mogą oni sami wymienić sobie folię. Choć od ponad 2 lat nie mieliśmy żadnej reklamacji.

   robiliscie badania skad ludzie w panamie czy norwegii o was uslyszeli

   Pewnie. Na ok. 50 zapytań z formularza, 90% to zapytania z zagranicy. Polscy klienci mają w zwyczaju dzwonić lub pisać na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci zagraniczni trafiają do nas głównie przez niezłą widoczność w internecie. Co prawda lansujemy się w polskim języku, jednak na stronie mamy również wersję anglojęzyczną. Mamy też rosyjską i estońską wersję językową bo i stąd dostajemy całą masę zapytań. Dlaczego jest ich tyle z Rosji i Estonii? Ano jesteśmy najbliżej tych państw, więc nie opłaca im się pisać np. do oddziału w Holandii (mamy taki). Generalnie marketingowo rozbujaliśmy w Polsce temat zdecydowanie najmnocniej. Inne kraje, takie jak Węgry, Chorwacja, Holandia, Norwegia nie bardzo się kwapią żeby pokazywać swoje realizacje. Nie wiemy z czego to wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowując. W Polsce trafiamy na zamożnych klientów, którzy zazwyczaj mają też jakieś nieruchomości poza granicami kraju. I tak wieść o nas się fajnie roznosi. 50% to po prostu zapytania z Google, 50% klienci z polecenia.

   +: b.......l
  •  

   @franaa: W 100% przezroczysta nigdy nie będzie. Przynajmniej na razie. Póki co udaje się uzyskać efekt 85%. Wcześniej (rok temu było to) 80%.

   +: Dpdp
  •  

   @SONTE Szkoda. Takie cudo byloby fajne. Może jak będę stary i bogaty to już takie będą ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h