•  

  Od momentu dodania pierwszego postu na Mirko, zostaliśmy zalani zapytaniami. Przez nieco ponad rok, zwiedziliśmy 21 krajów, m. in. Norwegię, Szwecję, Rosję, Azerbejdżan, Panamę, Brazylię i Kanadę. Miast w Polsce nawet nie próbujemy zliczyć. Oczywiście wszystko to w celach biznesowych ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Także musimy przyznać, że Wykop sirius biznes

  Wyobraźcie sobie, że o naszą folię pytał sam wódz naczelny Michaił Białkov (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Biznes idzie naprawdę dobrze i jak tak dalej pójdzie to opanujemy cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tak czy inaczej. Wiele osób pyta nas w wiadomościach prywatnych, jaką funkcję jeszcze może pełnić zamontowana folia SONTE. No to dla wszystkich mała podpowiedź w zamieszczonym gifie. A już niedługo pochwalimy się Wam największą jak do tej pory wykonaną przez nas pracą, w jednej z największych stolic świata. W dodatku w samym jego centrum.

  #pracbaza #technologia

  GFY

  źródło: gfycat.com

  +: w.....j, crazyfigo +15 innych
  •  

   @SONTE A jest taka folia, która by była całkiem przezroczysta, a za naciśnięciem guzika w ogóle nie przepuszczala światła? Tak zeby zaciemnic pomieszczenie?

  •  
   b.......l

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @bazingaxl: Generalnie koszty typu transport, nocleg zawsze pokrywa klient, inaczej nie opłacałoby się to ani trochę - to tak na początek, bo może nie wszyscy to wiedza. Odpowiadając kolejno na Twoje pytania

   ciekawe jak wyglada koszt zalozenia w takiej norwegii czy panamie, w sensie powiedzmy ze koszt z metra to 1000zl a nagle trzeba technikow wyslac do panamy i wychodzi 50tys. za metr

   Koszt z metra to 1300 zł. Zazwyczaj nie jeździmy w takie miejsca, jeśli w grę wchodzi położenie mniejszej ilości niż np. 10m2. W tak odległe miejsca podróżują od nas dwie osoby z firmy. Praktycznie nie ma takiej opcji, żeby w takiej folii cokolwiek się zepsuło. Resztę dopowiemy w kolejnym akapicie.

   bo koszty sa ogromne, omijacie to jakos zatrudniajac lokalesow czy sami jezdzicie

   Dobrze kombinujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na miejscu zawsze szkolimy 1-2 osoby i zostawiamy np. 1-2m2 takiej folii "w razie czego". Dzięki temu gdyby cokolwiek złego się działo, mogą oni sami wymienić sobie folię. Choć od ponad 2 lat nie mieliśmy żadnej reklamacji.

   robiliscie badania skad ludzie w panamie czy norwegii o was uslyszeli

   Pewnie. Na ok. 50 zapytań z formularza, 90% to zapytania z zagranicy. Polscy klienci mają w zwyczaju dzwonić lub pisać na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci zagraniczni trafiają do nas głównie przez niezłą widoczność w internecie. Co prawda lansujemy się w polskim języku, jednak na stronie mamy również wersję anglojęzyczną. Mamy też rosyjską i estońską wersję językową bo i stąd dostajemy całą masę zapytań. Dlaczego jest ich tyle z Rosji i Estonii? Ano jesteśmy najbliżej tych państw, więc nie opłaca im się pisać np. do oddziału w Holandii (mamy taki). Generalnie marketingowo rozbujaliśmy w Polsce temat zdecydowanie najmnocniej. Inne kraje, takie jak Węgry, Chorwacja, Holandia, Norwegia nie bardzo się kwapią żeby pokazywać swoje realizacje. Nie wiemy z czego to wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowując. W Polsce trafiamy na zamożnych klientów, którzy zazwyczaj mają też jakieś nieruchomości poza granicami kraju. I tak wieść o nas się fajnie roznosi. 50% to po prostu zapytania z Google, 50% klienci z polecenia.

   +: b.......l
  •  

   @franaa: W 100% przezroczysta nigdy nie będzie. Przynajmniej na razie. Póki co udaje się uzyskać efekt 85%. Wcześniej (rok temu było to) 80%.

   +: Dpdp
  •  

   @SONTE Szkoda. Takie cudo byloby fajne. Może jak będę stary i bogaty to już takie będą ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polecam semafor z Wro!
  #wroclaw

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Przedstawię wam w skrócie obraz jednego z najbardziej toksycznych użytkowników wykopu. Mowa oczywiście o @Stivo75

  tldr:

  pokaż spoiler uważajcie na gościa, nie wchodzcię z nim w dyskusję. Doczepi się do was, będzie was prześladował, będzie starał się bruździć w waszym życiu, będzie torpedował wasze inicjatywy.


  Zaczęło się od tego, że @Stivo75 pozwał jednego z użytkowników wykopu https://www.wykop.pl/link/6111177/stivo75-podal-mnie-do-sadu-%CA%96/
  Stivo rzekomo był znieważany i obrażany. Koniec końców okazało się, że sam ma sporo za uszami, wyzywa innych użytkowników oraz straszy ich:

  https://www.wykop.pl/wpis/40849833/halo-bordo-wsciekle-w-opor-agresywne-czy-podchodzi/
  "polecieć 5 tys kilometrów aby załatwić temat"
  "Jesteś moim nowym celem i cieszę się że będę miał co robić"
  "Wyznaczam nagrodę 10 tysięcy załotych za twoje dane osobowe na forum warezowym"

  https://www.wykop.pl/wpis/57398235/myslalem-ze-programisci-trzymaja-jakis-poziom-xd-s/
  "Uważaj na słowa które piszesz bo się możesz ciężko zdzwić. Bądź grzeczny dzieciaku"

  Albo:
  Dziękuję za kliknięcie w link w moim profilu. IPki mam. Przepraszam za zarzutkę ale była potrzebna abym mógł załatwić temat z @asd1

  Już początek jest niezły.

  Sam natknąłem się na tego "użytkownika" gdy utworzyłem znalezisko pod tytułem "Janusz Korwin Mikke popiera pedofilię". JKM w załączonym nagraniu stwierdził że "seks z 8 latką nie powinien być karalny".

  Stivo tak bardzo próbował bronić korwina, że poza idiotycznymi argumentami w stylu "skoro korwin nie uznaje seksu z 8 latką za pedofilię to znaczy, że pedofilii nie popiera", zaczął mnie straszyć, że prawnicy korwina mnie dojadą. Nawet się pofatygował donieść mu na mnie.

  Gdy wczoraj przypomniałem mu o tym fakcie i zapytałem czy JKM w końcu mu odpowiedział, gościu strasznie się wściekł. Zaczął przeglądać moją aktywność, wołać mnie w różnych znaleziskach, oczywiście ponownie zaczął mnie straszyć sądem i pozwami zbiorowymi.

  Jednak najśmieszniejsze jest to, że typ założył konto na GreasyFork używając do tego mojego nicku, pozgłaszał mój skrypt RuskieOnuce za rzekome blokowanie stron internetowych, a w opiniach umieścił fałszywe info:

  "Wprowadziłem zmiany do listy adresów. Oznaczane będą też adresy następujących stron:
  - rmf.fm
  - tvp.pl
  - dzikieazjatki.com
  - onet.pl"

  Wiem, że nie jestem jedynym użytkownikiem, którego Stivo próbował zastraszać czy utrudniać życie na wykopie oraz poza nim. Dlatego mam nadzieję, że @Moderacja lub @a__s wreszcie coś z nim zrobią. Jeśli ten facet rzeczywiście jest z rocznika 75 to serio jest coś z nim grubo nie tak. Zachowanie na poziomie albo przedszkolaka albo psychopaty. Ciężko stwierdzić.

  #neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow #afera #moderacjacontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  #chwalesie bo kupiłem auto z salonu, może nie jest to słynne Audi A5, ale mi się podoba.

  #samochody #renault #clio

  odpowiedzi (180)