•  

Od momentu dodania pierwszego postu na Mirko, zostaliśmy zalani zapytaniami. Przez nieco ponad rok, zwiedziliśmy 21 krajów, m. in. Norwegię, Szwecję, Rosję, Azerbejdżan, Panamę, Brazylię i Kanadę. Miast w Polsce nawet nie próbujemy zliczyć. Oczywiście wszystko to w celach biznesowych ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Także musimy przyznać, że Wykop sirius biznes

Wyobraźcie sobie, że o naszą folię pytał sam wódz naczelny Michaił Białkov (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Biznes idzie naprawdę dobrze i jak tak dalej pójdzie to opanujemy cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej. Wiele osób pyta nas w wiadomościach prywatnych, jaką funkcję jeszcze może pełnić zamontowana folia SONTE. No to dla wszystkich mała podpowiedź w zamieszczonym gifie. A już niedługo pochwalimy się Wam największą jak do tej pory wykonaną przez nas pracą, w jednej z największych stolic świata. W dodatku w samym jego centrum.

#pracbaza #technologia

GFY

źródło: gfycat.com

•  

@SONTE A jest taka folia, która by była całkiem przezroczysta, a za naciśnięciem guzika w ogóle nie przepuszczala światła? Tak zeby zaciemnic pomieszczenie?

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@bazingaxl: Generalnie koszty typu transport, nocleg zawsze pokrywa klient, inaczej nie opłacałoby się to ani trochę - to tak na początek, bo może nie wszyscy to wiedza. Odpowiadając kolejno na Twoje pytania

ciekawe jak wyglada koszt zalozenia w takiej norwegii czy panamie, w sensie powiedzmy ze koszt z metra to 1000zl a nagle trzeba technikow wyslac do panamy i wychodzi 50tys. za metr

Koszt z metra to 1300 zł. Zazwyczaj nie jeździmy w takie miejsca, jeśli w grę wchodzi położenie mniejszej ilości niż np. 10m2. W tak odległe miejsca podróżują od nas dwie osoby z firmy. Praktycznie nie ma takiej opcji, żeby w takiej folii cokolwiek się zepsuło. Resztę dopowiemy w kolejnym akapicie.

bo koszty sa ogromne, omijacie to jakos zatrudniajac lokalesow czy sami jezdzicie

Dobrze kombinujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na miejscu zawsze szkolimy 1-2 osoby i zostawiamy np. 1-2m2 takiej folii "w razie czego". Dzięki temu gdyby cokolwiek złego się działo, mogą oni sami wymienić sobie folię. Choć od ponad 2 lat nie mieliśmy żadnej reklamacji.

robiliscie badania skad ludzie w panamie czy norwegii o was uslyszeli

Pewnie. Na ok. 50 zapytań z formularza, 90% to zapytania z zagranicy. Polscy klienci mają w zwyczaju dzwonić lub pisać na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci zagraniczni trafiają do nas głównie przez niezłą widoczność w internecie. Co prawda lansujemy się w polskim języku, jednak na stronie mamy również wersję anglojęzyczną. Mamy też rosyjską i estońską wersję językową bo i stąd dostajemy całą masę zapytań. Dlaczego jest ich tyle z Rosji i Estonii? Ano jesteśmy najbliżej tych państw, więc nie opłaca im się pisać np. do oddziału w Holandii (mamy taki). Generalnie marketingowo rozbujaliśmy w Polsce temat zdecydowanie najmnocniej. Inne kraje, takie jak Węgry, Chorwacja, Holandia, Norwegia nie bardzo się kwapią żeby pokazywać swoje realizacje. Nie wiemy z czego to wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowując. W Polsce trafiamy na zamożnych klientów, którzy zazwyczaj mają też jakieś nieruchomości poza granicami kraju. I tak wieść o nas się fajnie roznosi. 50% to po prostu zapytania z Google, 50% klienci z polecenia.

•  

@franaa: W 100% przezroczysta nigdy nie będzie. Przynajmniej na razie. Póki co udaje się uzyskać efekt 85%. Wcześniej (rok temu było to) 80%.

+: Dpdp
    •  

@SONTE Szkoda. Takie cudo byloby fajne. Może jak będę stary i bogaty to już takie będą ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Koleżanka z pracy pyta się mnie czy będę z nią biegać.
    To mówię jej że może zamiast biegać by przestała codziennie jeść kebab, a ona do mnie że właśnie o to chodzi, chce zacząć biegać by móc jeść kebaby...
    Kurtyna.
    #logikarozowychpaskow #bieganie

odpowiedzi (45)

Kiedyś na studiach jak wynajmowałem pokój w mieszkaniu ze starą baba to chciałem sobie posłodzić herbatę i kurwa patrzę a w cukiernicy było moje zdjęcie legitymacyjne, dosłownie ochujalem. Pytam się tej starej baby co robi moje zdjęcie w cukiernicy, a ona mówi, że jak wnuczki ją odwiedziły to wrzuciła tam moje zdjęcie, żeby nie wyjadaly cukru xD

odpowiedzi (9)

JAK JA ICH KURWA NIEDOWIDZĘ

odpowiedzi (9)