Wpis z mikrobloga

Pewnie większość osób kojarzy mnie tutaj jako osobę o lewicowych poglądach. Niestety przez długi długi czas w moim życiu byłem typowym, gorliwym kucem korwinista. Mam ochotę nagrać vlog o tym dlaczego miałem takie poglądy i co skłoniło mnie do zmiany o 180 stopni. Czy ktoś tutaj byłby ciekawy takie coś obejrzeć? Jak by co to będę wołał.

#neuropa #4konsewy #korwin
  • 37
@Holiday

Ciekawa sprawa, ale potwierdza moją teorię, że niektórzy ludzie mają tendencję do skrajności i jakąś skrajność muszą mieć.

Sam widziałem to wielokrotnie na przykładach ludzi, którzy swoje zainteresowania/poglądy polityczne zmieniali o 180 stopni.

@kolak68

"prawie każdy młody mężczyzna ma w swoim życiu etap korwinisty, to nie powód do wstydu."


No właśnie nie, większość ani nie ma etapu korwinisty, ani nie musi z tego "wychodzić" stając się z apologety jednej opcji politycznej
zmiany o 180 stopni.


@Holiday: To znaczy, że nigdy nie byłeś korwinistą. Nie chcę cię nazywać debilem, ale jako korwinista, nie potrafię tego zrozumieć, bo to tak jakby nagle matematyk stwierdził, że 2+2=5 pomimo, że nic się nie zgadza. Może zacznij od tego czym dla ciebie jest korwinizm, bo chyba tu leży problem.
@Jah00: Dokładnie napisane moje myśli, aż się przeraziłem.
@Holiday: Jak ktoś zmądrzeje, to warto posłuchać. Jak ktoś zgłupieje - to po komu wiedzieć jaka droga prowadzi do tego. Chyba że jako przestroga.

Oprócz tego co napisał @Jah00 wyobrażam sobie inną sytuację - jakiś straszny wypadek, uszkodzenie głowy, wycięcie części mózgu... coś takiego by pasowało do "zmiany o 180 stopni".
Pewnie większość osób kojarzy mnie tutaj jako osobę o wyjątkowych poglądach, że 2 + 2 = 5. Niestety przez długi, długi czas w moim życiu byłem typowym, gorliwym, klasycznym matematykiem. Mam ochotę nagrać vlog o tym dlaczego miałem takie poglądy, że 2 + 2 = 4 i co skłoniło mnie do zmiany o 180 stopni. Czy ktoś tutaj byłby ciekawy takie coś obejrzeć? Jak by co to będę wołał.