Wpis z mikrobloga

Mirki ponieważ leży u mnie w szafie a na olx sprzedaż się nie chce... I jest mi całkowicie zbędne, chociaż i wam pewnie też, als no cóż może komuś się przyda... Będzie o to takie rozdajo!

ASUS P5GL-MX + Celeron 366 + Cooler
(w zamian za koszt wysyłki paczkomatem 10pln)

Tak więc, jeżeli komuś to się przyda. Ktos nie wiem chce to w ramkę i na ścianę... Czy pod materac aby się lepiej spało to zapraszam. Inaczej po prostu muszę ją wyrzucić bo mi zawadza.

Zielonki dupa cicho, reszta jak kto chce. Losowanie jakoś około ~20:00 dziś.

PS niebawem będę też wystawiał kości ramu stare ddr tak że 2GB będą, oraz KVM.

#rozdajo #komputery #starekomputery #informatyka #zadarmo
Pobierz KLIFord - Mirki ponieważ leży u mnie w szafie a na olx sprzedaż się nie chce... I jes...
źródło: comment_inrCTnMS8RRjg3KAehiv6nawuYFbQ6Uf.jpg
  • 27
@Docx widzisz a chciałem za grosze na olx pościć ... To do projektu może przydał by ci się rozgałęźnik dwa kompy pod jeden monitor i klawiatury z myszą... W zamian za paczkę pampersów :-)
Mirki ponieważ leży u mnie w szafie a na olx sprzedaż się nie chce.


@KLIFord: bo żyjemy ~20 lat po świetności tego sprzętu, dzisiaj takie raspberry pi zero dołączone za free do gazety ma większa moc obliczeniowa :)
ASUS P5GL-MX + Celeron 366 + Cooler

(w zamian za koszt wysyłki paczkomatem 10pln)


@KLIFord: xD

Powiedz od razu że chcesz dorobić, ten sprzęt nawet nie jest wart tyle co wysyłka. Interes życia xD

Wygraj gówniane #rozdajo, otrzymaj w zamian coś co będzie tańsze od kosztów wysyłki które są po twojej stronie xD^2
@Docx pewnie komuś się tu przyda... Więc next time rozdajo z KVM :-)
@barbapapa coś w tym jest... Ale najlepsze jest to, że płytę kupiłem za grosze naprawiając taki sam sprzęt który do dziś działa i nie zastąpi go raspberry :-)
@brylant_brylant dorobić? Dokładając 44 grosze i szorujac do paczkomatu wcześniej bawiąc się w pakowanie :-) w #!$%@? interes życia :-) Jest mi to niepotrzebne, albo wyniose pod śmietnik (nie ma tu
@FrasierCrane oj jest jest... Nie mówię, że nie ale robi jako maszyna domowa... Ale z P4 i kupę ramu... Ta płytę kupiłem chcąc naprawić tamten sprzęt... A okazało się, że zasilacz padł :-(
Panie i Panowie nie spodziewałem się tylu chętnych.
Losowanie przeprowadzone, wynikiem czego wygrywa @Sobb
Kolego proszę kontakt na PW podam Ci konto i dogadamy resztę gdzie to wysłać.
Jeżeli kolega się nie zgłosi to losujemy dalej czy i następni w kolejce (jutro 20:00) będą @poczam oraz (pojutrze 20:00) @donslime
Gratulacje [-:

PS. @brylant_brylant patrz jaki przemądrzały jesteś :-/ Już zarabiam krocie na rozdaje którego nikt nie chce. Boli tak bardzo, że jednak