Wpis z mikrobloga

@Agzer: W sumie wszystko już było powiedziane, jak bardzo chcesz coś taniego, to serio popatrz na ego aio, aczkolwiek pico full kit i lg hg2 to totalnie inna jakość (ale i totalnie inna cena). Plusem jest to, że to sprzęt modułowy - czyli jak będziesz chciał wymienić sam atomizer (znany jako "góra" - to, co generuje parę) - wymienisz. Jak ogniwo po roku osłabnie - wymienisz samo ogniwo (baterię wewnątrz) bez
@Agzer: a ja Ci powiem tak, mam Ijusta 2 od prawie roku i pewnie wymienie go niedługo na S, nie dlatego że mnie nie stać (chociaż szkoda mi wydawać XXXzł na jakiegoś moda), ale dlatego że nie widzi mi się wychodzić z domu z małą cegłówką, gdzie i tak w połączeniu z telefonem, portfelem kluczami niedługo będzie potrzebny plecak. Ok, może zajawki mniej (nie musze krecic grzałek, ustawiać niczego itp), ale
@Agzer: kup iJusta S to chyba ten nowy albo iJusta2,padnie ci przycisk po pół roku to na edymie na gwarancji ci wymienią baterię na nową. Jest tam fajny parownik jak za tę kasę i fajnie się pali dopłucnie. Ego aio jak dla mnie to przytkana kupa gówna,nie wiem jak można to polecać.