Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wypok jest unikatowym portalem w polskim internecie. Z jednej strony stopy procentowe, ekonomia, gospodarka i nieruchomości. Z drugiej jakieś randomowe szony z kamerek. Swoją przystań znaleźli tu też maturzyści i miłośnicy kotów. Wyobraźcie sobie taką imprezę, na którą trafiają wszyscy - na parkiecie boomersi z 16-tkami, w tle gruby kolega z brodą robi kolorowe drinki, a dookoła tego wszystkiego lata moderacja i wywala losowych ludzi z klubu.

  #wykop #heheszki #ekonomia #natsu #matura #koty
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Kuria, najgorzeej. Budzisz się i nagle Twoje fotki latają w internecie. Hmm, może natsu mogła temu jakoś zapobiec? Np. nie udostępniać swoich nagich fotek i filmików w internecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #natsu #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #ekurwy

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Ależ gardzę takimi ludźmi jak ta natsu. W wieku 18 lat jedyne co umiała to pokazać pizde do kamery żeby później się lansować na insta swoimi ubraniami, zegarkami czy najnowszym iPhone. Jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy ją bronią, bo ona nikomu krzywdy nie robiła. Faktycznie nie robiła ale teraz te 14 letnie dziewczynki bez własnego rozumu zobaczą co ich idolka odpierdalała i po tym jak skończą 18 lat zrobią to samo. Bo po co pracować jak wystarczy wywalić cycki do kamery i zarobisz dużo lepsze pieniądze? Tfu jej na ryj. Najzabawniejsze jest to ze dzięki tej aferce tylko zwiększy swoje zasięgi za dwa miesiące sprawa ucichnie a ona dalej nie będzie miała wyrzutów sumienia
  #natsu
  pokaż całość

  odpowiedzi (131)