Wpis z mikrobloga

Mircy potrzebuję zmienić operatora z njumobile na jakiś inny, który będzie miał zasięg w moim mieszkaniu. Support mnie zbył, a ciężko zaakceptować 1 kreskę zasięgu lub jej brak w kilkuset tysięcznym mieście. Dla dociekliwych dodam, że ten sam problem ma żona na innym telefonie. Poza tym do dupy ten internet działa.
Obecnie płacę ok. 30zł/miesiąc, mam 30GB internetu (o ile działa), rozmowy na komórkowe - karnet open, sms chyba też open, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia. Przebije to ktoś, albo dorówna? Może być prepaid. Mirki jak to tam u Was wygląda?
Szukanie na stronach operatorów to karkołomne zadanie. Jeśli ktoś kiedyś wpadnie na pomysł stworzenia czytelnej strony z przejrzystą ofertą, powinien dostać całą cebulę świata. #niewiemjaktootagowac #gsm #lte #operatorzykomorkowi #siecikomorkowe #jakitag?
  • 10
Ja mam virgin, zasięg jest, 30 zł, wszystko nolimit i 4 giga, jest promocja dla przenoszących kiedyś tam to dorzucają jeszcze 4. Radziłbym kupić z 4 startery za 5 zł i sprawdzać zasięg w poszczególnych sieciach.
@drymz: Dzięki za info, znalazłem jeszcze takie cudo jak Redbull Mobile, tak same warunki jak napisałeś, ale jeszcze Tidala rozdajo na 24 miesiączki. To może być ciekawe.
@njumobile: Czy jeśli powiem Kraków, to wystarczy? Chyba nie spodziewacie się, że rzucę na forum publicznym gdzie dokładnie mieszkam. Wysyłałem już zgłoszenie i odpisaliście mi jedynie, że we wskazanych lokalizacjach nie wystąpiła żadna awaria, więc moje zgłoszenie uznano za bezzasadne. Nie wiem co miałbym zrobić, żeby było zasadne, chyba fizycznie wdrapać się na dach i uszkodzić nadajnik.