Wpis z mikrobloga

@w_polsce_jak_w_lesie: Jako, że nie jest to ich serial to albo wrzucą cały sezon po jego wyemitowaniu albo za parę tygodni będą wrzucać po jednym odcinku tygodniowo. Wydaje mi się, że nie ogłaszali wypuszczania odcinków w grudniowym planie więc podejrzewam, że wrzucą od razu cały sezon. Wydaje się więc, że jedyny legalny sposób na oglądanie tego serialu to History Channel:/
@w_polsce_jak_w_lesie: Legalnie na 99 % nigdzie. Skoro Netflix ma sezony 1-3 to podejrzewam, że wykupili prawa do tego serialu na emisję w sieci. To nie jest ich serial więc to już zależy jak się umówili z History Channel. W przypadku seriali nie produkowanych przez Netflixia (np. Designated Survivor) puszczają go co tydzień, ale w Polsce tego serialu nie puszczają nawet w telewizji. Jako, że to w sumie najlepszy "towar" jaki ma
@Oceris: Nie obejrzy tego ponieważ, to jest dla klientów kablówek w USA. U nas jak pokazuje nick pytającego jest jak "w lesie" i tradycyjne telewizje nie udostępniają jeszcze swoich materiałów, nawet jak ma się te programy w swoich pakietach kablowych/satelitarnych (tak jak jest to robione w USA).
@Oceris: Ja się poświęciłem, bo już znam ten system z ich kraju. U nich jak masz pakiet z programami tv w kablówce to możesz sobie oglądać te programy kiedy chcesz w internecie, u nas to co najwyżej produkcje TVNu czy Polsatu ^^