Wpis z mikrobloga

@patrol798: Przecież nie zrobił tego celowo. ( ͡ ͜ʖ ͡) A jak już mu prześlą dowód ubezpieczenia to mozna zadzwonić i np. nakrzyczeć na nich, że popełnili błąd w nazwisku. Często im się to zdarza.
@gadasiu: Ostatnio odnoszę wrażenie, ze brytyjskie ubezpieczalnie ostro sobie przycinają na imigrantach. Wczoraj znajomy z pracy przyjechał "nowym" autem 2012 mercedes, cabrio, 2,5 litra - £800/rok
Przecież nie zrobił tego celowo. ( ͡ ͜ʖ ͡) A jak już mu prześlą dowód ubezpieczenia to mozna zadzwonić i np. nakrzyczeć na nich, że popełnili błąd w nazwisku. Często im się to zdarza.


@Jofiel: typowe dla kombinatora - w umowie masz napisane żeby sprawdzić umowę czy nie ma żadnych błędów bo będzie to skutkowało anulowaniem umowy. Proszę cię...
@patrol798: @trustME: Jeszcze nic nie podpisywałem, wszystkie dane są ok na mojej umowie, tylko na porównywarce cen jest literówka.. Powiedziałem im, że na porównywarce z numerem ref blablabla była taka cena i oni mi ją zrównali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrol798: Typowe myślenie Polaka, że wszyscy kombinują i tylko on bidulek nieszczęśliwy taki uczciwy. I zapewne wszystkie umowy czytasz od początku do końca :D
Sam byłem ofiarą takiej umowy z błędem z mocno finansowymi konskwencjami. Mimo podania prawidłowych danych. I ostatecznie, bez wielkich zresztą problemów przyznano, że błąd był po ich stronie.
Znajomy 3 miesiące jeździł bez ubezpieczenia bo ktoś w centrali pomyłkowo anulował mu kontrakt. Kombinatorstwo? Raczej podchodzenie do tego
Typowe myślenie Polaka, że wszyscy kombinują i tylko on bidulek nieszczęśliwy taki uczciwy. I zapewne wszystkie umowy czytasz od początku do końca :D

Sam byłem ofiarą takiej umowy z błędem z mocno finansowymi konskwencjami. Mimo podania prawidłowych danych. I ostatecznie, bez wielkich zresztą problemów przyznano, że błąd był po ich stronie.

Znajomy 3 miesiące jeździł bez ubezpieczenia bo ktoś w centrali pomyłkowo anulował mu kontrakt. Kombinatorstwo? Raczej podchodzenie do tego z rezerwą.
@gadasiu
Nie przedluzaj ubezpieczenia w tej samej firmie bo nigdy nie zaoferuja ci takich warunkow jako nowy klient w innej firmie.

Moj przyklad 1 rok w axa 960 przyszedl mail miesiac przed koncem ze bedzie nastepny rok 920 (kpina) tel do nich zjechali na 720. Sprawdzilem na porownywarkach admiral 530 po tel i korekcie niektorych danych wyszlo 380 heh
@Jofiel: za mało pofałdowany mózg masz by z tobą dyskutować trollu :D


Typowe myślenie Polaka, że wszyscy kombinują i tylko on bidulek nieszczęśliwy taki uczciwy. I zapewne wszystkie umowy czytasz od początku do końca :D

Przecież nie zrobił tego celowo. ( ͡ ͜ʖ ͡) A jak już mu prześlą dowód ubezpieczenia to mozna zadzwonić i np. nakrzyczeć na nich, że popełnili błąd w nazwisku.


Robactwo na
@nikoafc86: Właśnie jestem w Admiral i najniższe jest w.. Admiral na wszystkich porównywarkach, pewnie dlatego, że mam prawo jazdy od 10 miesięcy - wszystko się zmienia jakbym miał od roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gadasiu: Jakies stluczki po drodze? Moze czarna skrzynka zamontowana w samochodzie i wiedza ze ch..., przepraszam kiepsko jezdzisz? :)
Generalnie przedluzanie tak czy siak zwykle kiepsko sie oplaca i zawsze lepiej sie wychodzi zmieniajac ubezpieczyciela co roku.

Teraz pytanie czy zauważą brak jednej litery przy nazwisku

Pierwsza lepsza kontrola to punkty karne, do 5000 funtow kary i automatyczna konfiskata pojazdu. Ale to nic w porownaniu z tym, co bedzie jak spowodujesz
Ostatnio odnoszę wrażenie, ze brytyjskie ubezpieczalnie ostro sobie przycinają na imigrantach. Wczoraj znajomy z pracy przyjechał "nowym" autem 2012 mercedes, cabrio, 2,5 litra - £800/rok


@Jofiel: Bo bardzo duzy wplyw na cene ubezpieczenia ma miejsce zamieszkania, a imigranci zwykle mieszkaja w slabych okolicach, gdzie i o stluczke i o strate szyby latwo.

Powiedziałem im, że na porównywarce z numerem ref blablabla była taka cena i oni mi ją zrównali ( ͡
@piwniczak: 23 lata, pierwszy rok jazdy i ogólnie z tego co wiem to jeszcze przez 2 lata będę musiał bardzo słono płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tej litery to brakuje na confused, moje ubezpieczenie jest w 100% zgodne z prawdą. Podczas rozmowy prosili o podanie numeru ref z porównywarki no to podałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). W umowie którą dostałem na email jest
@gadasiu: Wiem, doczytalem juz - patrz post wyzej.
A swoja droga jak na 23 lat i pierwszy rok prawa jazdy to zaj**** tanio masz te ubezpieczenie, moje pierwsze kosztowalo 3500 funtow (a specjalnie wybieralem samochod pod katem tego zeby ubezpieczenie bylo jak najtansze)
@piwniczak: No sam się aż dziwię, spodziewałem się czegoś w okolicach 1300 - co i tak nie jest aż tak drogo, z tego co mi inni mówią w pracy.. Ale w sumie to mieszkam w bardzo cichej okolicy i mam samochód z silnikiem kosiarki (1.1l) ( ͡° ͜ʖ ͡°)