Wpis z mikrobloga

@masz_ty_rozum_i_godnosc: Chciałeś to masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji jakby inne #mikrokoksy mogły ocenić. Szczerze nie wiem co o tym sądzić. Bez magnezji to przy pierwszej serii już puszczał chwyt. Potem weszła magnezja i 4 seryjki weszły jak w masło. Od razu powiem, że plecy były proste. Też się zdziwiłem oglądając to, jakbym się garbił ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak trochę #pokazmorde , ale nie do końca ( )

  • 26
@delyew: Co do pleców to garba nie powinno być, specjalnie poprosiłem trenera, żeby patrzył. Chyba, że mnie oszukał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@drugiekonto: Powiem tak, staram się pierwszy ruch wykonać ciągnąc w górę, a dopiero potem aktywować resztę. Może to tak wyglądać bo robię to w jednym momencie. Zobaczę we wtorek przy mniejszym ciężarze. Dzięki za opinie :)
@Lemoyable: imho pozycję startową masz trochę za nisko, trochę jak do ciągu zarzutowego i biodra do góry idą za bardzo. Spróbuj użyć sztangi jakby to miała być przeciwwaga, ciągnąć ją na siebie. Najszersze też chyba mało angażujesz, staraj się łamać sztangę, łokcie mają celować w ścianę za Tobą. Buty też ściągnij bo to jakieś miękkie kapcie masz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Też myślałem czy aby nie za nisko mam, ale jak ustawie się wyżej to prostownik jakoś mega w dupę dostaje zauważyłem, no ale będę jeszcze próbował kombinować we wtorek. Tak wiem, łamać sztangę, aktywować też najszerszy, czasami zapominam też o tym. A dobra nie miałeś się do czego przyczepić tylko butów xD ( ͡° ʖ̯ ͡°) No zapas jest, ale chwyt nie teges :/
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Alana oglądam, dobra ogarnę jeszcze tą dupę. No niby fakt, ale nie umiem się przyzwyczaić do hook grip'a. Ile można kciuk przyzwyczajać, miesiąc tak kombinowałem i nadal wyrywało aż miło :<
Wiesz może to też słabiej wyglądało dzisiaj ze względu na to, że skupiłem się za bardzo na tym, żebym chwyt wytrzymał aniżeli na reszcie bo sam zauważyłeś, że zapas jest. Dobra postaram się to poprawić i najwyżej w następny
@Szefu: No jasne, cały czas kombinuje z tym martwym bo jako jedyny odstaje. Dobra we wtorek dam filmik z lżejszego. W sumie łatwiej mi będzie kontrolować technikę przy mniejszym ciężarze i ewentualnie coś poprawić. Tak jak mówię, skupiam się pewnie za bardzo na chwycie, zamiast na reszcie. Dzięki :)
@Lemoyable:
1. Źle się ustawiasz do sztangi, to powinno wyglądać tak
-podchodzisz, ustawiasz się tak, żeby stopy były pod sztangą.
-wkręcasz nogi w ziemie, rotujesz kolana do zewnątrz
-schodzisz dupą i łapiesz sztange, spinasz łopaty, rotujesz łokcie tak jakbys chciał złamać sztange
2. U ciebie to wygląda tak:
-podnosisz, moim zdaniem zbyt daleko od ciała
-zaczynasz opuszczać sztange i w tym samym czasie schodzisz kolanami, w efekcie o nie haczysz, więc
@sooogood: W moim sercu tylko przysiad, to może dlatego :D Dzięki, za rady, choć myślałem, że nie jest tak źle XD A co do prostownikow to dzisiaj mnie bolą, ale to też kwestia tego, że nigdy nie robiłem na 142,5kg. Tak samo z przysiadem miałem, że miałem doomsy na czwórkach :P
@Lemoyable: bo nie jest w sumie jakoś ultra źle jak na taki cieżar bez pasków, szacun, że robisz bez:D Ja osobiście robie z, bo jak sie nie zawiąże to nie mogę się skupić na technice, myślę ciągle o chwycie i muszę z 10 kilo zmniejszyć ciężar, a babskie ego jest gorsze niz meskie i bardziej cierpi ( ͡° ʖ̯ ͡°)