•  

  Podniósł się taki skowyt esbeków, że utracą przywileje emerytalne, że aż miło popatrzeć i posłuchać.

  Pewnie zaraz ich potomkowie z #neuropy będą przekonywać, że to nie humanitarne, by odbierać PRZYWILEJE. Że jak to tak można, że jak to odbierać za ciężką pracę w resorcie, jak można tak traktować ludzi za lata ciężkiej harówy przy inwigilacjach, jak tak można traktować za trud i znój przy represjonowaniu opozycji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pamiętajcie, wszyscy aparatczycy komunistyczni, trepy z LWP oraz esbecy z KOD spotykają się na najbliższym marszu w obronie utraconych benefitów.

  pokaż spoiler #polska #emerytura #emerytury #prl #sb #kod #neuropa #4konserwy

  •  

   @MiKeyCo:

   Podniósł się taki skowyt esbeków, że utracą przywileje emerytalne, że aż miło popatrzeć i posłuchać.

   xD podniosła się krytyka, bo wielu ludzi którzy nie mieli nic wspólnego z SB straci znaczną część emerytur, np. strażacy czy policjanci

   Pewnie zaraz ich potomkowie z #neuropy będą przekonywać

   xDDD

  •  

   @NieBojeSieMinusow: No jest mi ich szkoda, że utracą przywileje czyli będą dostawać emeryturę na poziomie większości emerytów. Jak mi szkoda esbeków. XD

   Ci "strażacy" czy "policjanci" to mogli w SB nie służyć. #manipulacja #propaganda

   Komusze manipulacje: teraz każdy biedny esbek zapomina, że w resorcie pracował albo się uczył. Pamięta tylko, że potem bibliotekarzem czy innym wykidajło był. Ale łapę chętnie wyciąga po przywileje emerytalne tylko z racji związków z resortami PRL.