•  

Ok czas na wpis na w mojej walce z #tradzik na kuracji #izotek

Wołam kilka osób:

@PeeWuu @drugiekonto

Tak więc dzis będzie 14 dzień odkąd wziąłem pierwszą tabletkę.
    Teraz już począwszy od 10 dnia biorę po 2 tabletki - 40mg.

Póki co skutki uboczne:
    Pieką mnie w chuj policzki, broda, nos, usta i są całe czerwone - czyli te miejsca gdzie mialem najgorzej. Troche wyglądam jakbym był po solarium.
    W sumie na twarzy nic nie wychdzi z ropnych syfów, ale kilka blizn ran po wyciskaniu, które miałem przed rozpoczęciem kuracji nadal jest i się nie zagoiła. Nic nie wyciskam.
    Piecze mnie rownież skóra głowy, która mi się codziennie przetłuszczała, teraz jest może minimalnie lepiej. Usta czuje, że są suche, ale wizualnie nie ma tragedii - smaruje pomadką i jest git.
    Skóra na brodzie się łuszczy bardzo, tak samo pod nosem i czoło. Smaruję na noc grubo kremem dave, ale rano się budzę i jest i tak mocno złuszczona i piecze.
    Oczy wyglądają w sumie na zmęczone,
    Raz 11 dnia miałem krew rano w nosie, ale to tylko minimalnie.

Co jakiś czas łeb mnie nawala, najgorzej jak przyjde do domu z pracy to odczuwam.

Co do ćwiczeń siłowych, w poniedziałek trening poszedł troche słabiej, jakbym miał mniej siły, ale póki co dziś się dobrze zregenerowałem i raczej nic nie boli także dzisiaj kolejny trening.

W sumie to tyle, siedzę teraz w pracy, piszę to i twarz mnie w chuj piecze, da się wyrobić, ale nie jest zbyt komfortowo, miałem nadzieje ze czerwoną twarz da się to jakoś zatuszować, ale w sumie już mam wyjebane, nie da się chyba tego nie zauważyć

Osłonowo zacząłem brać hepatil 2 tabletki na dzień i póki co 0 problemów z ukladem pokarmowym

Fotki mam sprzed i teraz 14 dnia też będą, muszę je zrzucić na kompa jakoś na dniach

#izotekvscrine