Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

O mało co i bym nie dostał paczki! Listonosz pierdoła pomylił numery mieszkań. Trzeba przyznać, że podobne (ja mam 101, a zaniósł pod 111), a u odbierającego nie było z początku żadnej refleksji. Wziął i pokwitował odbiór. Na szczęście później zauważył błąd i mi ją przyniósł. Tak trafiła do mnie moja pierwsza wykopoczta!

Bardzo dziękuję @cjjay za podarki. List mocno humorystyczny, może zostanę montażystą filmowym? ( ͡º ͜ʖ͡º) Kalendarz się niestety trochę pogiął w rogu, ale to nie szkodzi, już naprostowałem (òˇ) . Spodobał się i wisi juz na środku ściany czekając na AD 2017. Czapeczki przezabawne, na pewno będziemy je mieli na sobie w wigilie i sylwestra. Gra ciekawa, dziękuję, mikołaje stracą głowy podczas łamigłówkowych wieczorów przy planszy. Piwka również trafione, tych jeszcze nie piliśmy, a bardzo lubimy próbować nowe gatunki. Ja i różowy życzymy wesołych świąt!

Uff, debiut w #wykopoczta zaliczony do udanych, a trochę miałem cykora. W przyszłym roku pewnie też spróbuję.

Będzie pod koniec jakieś podsumowanie par? Bo zapomniałem się w liście podpisać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czytających pozdrawiam cieplutko.
dawidpotok - #wykopoczta

O mało co i bym nie dostał paczki! Listonosz pierdoła pom...

źródło: comment_peTCgxseIHTRi7pooBwTqf3D4aHnbt1u.jpg

Pobierz
  • 2
Poczta Polska zapewne ma dużo pracy przed świętami....
Ja z resztą też miałem, więc nie było mi dane zrobić oryginalnego prezentu:) Cieszę się, że doszedł:) Pozdrawiam
Podsumowanie zazwyczaj było, więc zapewne znów wrzucą wszystkie zdjęcia prezentów :)
Zdrowych WESOŁYCH!