Wpis z mikrobloga

#telefony #android
Pytanie za 100 pkt- czy istnieje w ogóle jakikolwiek smartfon z dużą i wymienną baterią?
Wszystkie oferty jaki przeglądam mają niewymienną baterię i się zastanawiam, czy znajdę taki model?
Czy jest to w ogóle wada, którą warto rozpatrywać przy wyborze telefonu?
  • 10
@benzdriver: Z tego co czytam ma baterię 2600 mAh (jeśli to ten model?) długo trzyma? Czy też max dzień?
@PrawieJakBordo: też interesowałem się Redmi, zastanawiam się tylko czy ta "niewymienialność" jest prawdziwa i telefon nadaje się do śmietnika jak padnie bateria.
PS. ile trzyma ci Redmi?
@strikerg: zalezy z czego glownie korzystasz. Lubie S4, mam juz trzeciego i nie zamierzam brac nic nowszego. Kosztuje grosze, plynnie wszystko smiga. Przy intensywnym rozmawianiu ( okolo 10 polaczen na godzine ) wytrzymuje caly dzien. Wifi obniza wynik.
@strikerg: Korzystam z telefonu naprawdę dużo, cały czas Messenger, Facebook, Groups, Wykop, Snapchat i Instagram, włączona synchronizacja Google,bluetooth z połączonym Mi Bandem cały czas, 2 karty SIM.
Bateria trzyma spokojnie jeden dzień (~7h z włączonym ekranem, podświetlanie na połowę) i wieczorem zostaje paręnaście procent.
Co do niewymienialności, da się to wymienić, lecz lepiej zrobić to w serwisie. Koszt nie będzie taki mały jak w przypadku kupna baterii-podróbki z Allegro do np.