Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Po niej bym się nie spodziewał trzeźwej oceny sytuacji...

  #beksy #polskiyoutube #natsu

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Mateusz "Kopyto" Borek to jednak fachowiec. Zajebiscie mu ta federacja/gala wyszła. Jeżeli chce się pośmiać to oglądam FAME MMA, jeżeli chce walke spod remizy to GROMDA, jezeli sport to UFC, jezeli gówno to KSW. Każdy znajdzie coś dla siebie na polskim rynku i to jest piękne (。◕‿‿◕。)
  #gromda #mma #boks #ufc

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Ja wszystko rozumiem - że możesz mieć jakąś swoją niezbyt chwalebną przeszłość i się jej wstydzić (choć nie jestem pewien, czy w jej przypadku to wstyd czy raczej po prostu strach przed utratą deali, raczej to drugie), ale pierdolenia, że to normalne, nie ma w tym nic złego i to normalna praca...No tego już kurwa nie zdzierżę.
  Staram się w życiu zachować w poglądach jakąś równowagę, ale mam wrażenie, że to co się dzieje ze społeczeństwem szczególnie od jakichś 10 lat to jest jakieś kurwa nieporozumienie cytując narodowego wieszcza.

  Jeszcze ten pajac Człowiek Warga z tekstem wyjechał, żeby się nie przejmowały i że niedługo będzie to uznawane za normalne. Jeżeli tak będzie, to niech Elon buduje te rakiety bo trzeba stąd jak najszybciej spierdalać.

  #natsu #polskiyoutube #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)