Wpis z mikrobloga

Aaa chwila. Mam rozpiskę Oceana bo jak wiesz jestem w dobrej komitywie z właścicielem. A nie chciałeś w przyszłym sezonie się do mnie wybrać na oceanie?


@PMV_Norway: No niewykluczone, że się wybiorę na ocenaie w przyszłym roku do ciebie, jak tylko się praca z żaglami złoży to zapewne nie odpuszczę. Z tego co wiem teraz właśnie właściciel z nami płynie jako kapitan.

uparłeś się zmarznąć jeszcze w tym roku :)


@
@reddin generalnie to Andrzej zawsze jest na burcie. Zajebisty gość swoją drogą. Będziesz miał okazję to go pozdrów.
@sailor_73 eee ocean jest samowystarczalny tam ciężko zamarznac. Jeden z jachtów którym chce moja żona pływać
eee ocean jest samowystarczalny tam ciężko zamarznac


@PMV_Norway: @sailor_73: No to prawda, ale ja już się w listopadzie na j80 namarzłem, styka, za stary jestem na zimne suty, muszę trochę zważać, bo potem się leczę tydzień z jakiś dziwnych dolegliwości starej dupy ;)
Ty jesteś stary ? a ci ja mam powiedzieć ?


@sailor_73: No 8 lat różnicy, ale wiesz, podobno się ma tyle lat na ile się czujesz, może się czujesz na 25? ;-) Bo ja na swoje się czuję, tak sobie wychłodziłem nos i zatoki, że czułem zapach jachtu przez tydzień codziennie po rejsie :D