Wpis z mikrobloga

Hoł hoł hoł!

Właśnie kończę kończę pić kawę w kuchni i w końcu czuję, że jakoś żyję, a nie snuję się jak zombie! ;)
Wczoraj niestety po całym tygodniu po prostu padłam i zasnęłam, więc relacja się opóźniła. Mógł być jeszcze unboxing, ale może w kolejnych edycjach ;)

Paczka przyszła zanim Poczta Polska zarejestrowała jej drogę do mnie - magia! :D

Po pierwsze - list został napisany własnoręcznie! A na pewno ręcznie! :P Pierwszy plus!

Dostałam ogromną, ślicznie wydaną książkę kucharską (wiadomo, jak kobieta do kuchni... ech ;)). Przepisy zróżnicowane - ale challenge accepted! ;)

Do tego, może jednak mireczek dostrzegł, że kobieta po spełnieniu swoich obowiązków w kuchni - ma prawo do chwili rozrywki - dodał też grę story cubes!one!one!!!!111one!!11 (Dzisiaj "będzie impreza... będzie się działo... i story cubes będzie się testowało!" :D)

Do tego mnóstwo słodyczy, w tym jak widać na załączonym obrazku Magic Stars (których sobie nie kupiłam odkąd powróciły, bo stwierdzałam, że to zbytnia rozrzutność :D)

Paczka przeszła moje oczekiwania, naprawdę, widać, że @1984 się postarał :)

Akurat w dzień gdy ją dostałam, wróciłam ze znajomymi - chciały od razu się zapisać do kolejnej edycji :D No i one stwierdziły, że na weekend gramy w grę! (nie, nie w Tomb Raider :P) A narzeczony z książki wybierał co na obrazku wygląda smacznie :P

Adamie - przepraszam, że tak późno opisuję, dlatego wcześniej dałam krótki wpis, bo chciałam, żeby było ładnie opisane, a w tygodniu po pracy, to częściej snuję się jak zombie :D Wielki plus też za to, że tak szybko wysłałeś, moja para miała więcej pecha, bo zrobiłam to dosyć późno :( (przepraszam moja paro!)

Także ja miałam szczęście i dostałam FANTASTYCZNĄ paczkę ;)

Pozdrawiam @1984 :)

#wykopaczka #zadowolonamary #sierotamarybociaglecospoprawia #drSnautwyluzujprzeciezniespecjalniezapomnialamotagu #zdazylamedytowactymrazembezusuwania uf
marysuistyczna - Hoł hoł hoł!

Właśnie kończę kończę pić kawę w kuchni i w końcu cz...

źródło: comment_zh8ka4BBCQE8bwDrMUbCucihmEnLogYW.jpg

Pobierz
  • 7