•  

@Kubsondupson: #wykopoczta
    No mireczku @Hulk postarałeś się, pomimo tego że miałeś bardzo mało czasu na spersonalizowanie paczki bo @karolka1989 (precz na listę hańby) poleciała w ***a i nie przygotowała paczki dla mnie ;)
    Widziałem wczoraj powiadomienie że nadano paczkę na mój adresik, ale byłem pewien że będę musiał męczyć się z odbiorem w poniedziałek, a tu zdziwko bo kurier wpadł w odwiedziny dzisiaj.
    @Hulk uzmysłowiłeś mi że do listu muszę się w kolejnej edycji bardziej przyłożyć... a co do samej paczki? ZAJEBISTA :)
    Z racji fana fantasy dostały mi się dwie książki Pratchetta. I tu wstrzeliłeś się idealnie, bo o ile przeczytałem 2 500 książek fantasy to jakoś do tej pory omijałem tego autora szerokim łukiem i dopiero ostatnio zacząłem drążyć temat. Mam nawet zakładkę na chrome pt. 'jak zacząć przygodę z Pratchettem' - włamałeś mi się na komputer? Mam nadzieję że nie pozablokowałeś mi płyty głównej #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dodatkowo jazz też uwielbiam, a ostatnio zakupiłem sobie nowy zestaw grający to przetestuję :) O furze wyrobów cukierniczych nie wspominam, mam nadzieję tylko że nie dostanę cukrzycy...
    @Hulk dzięki raz jeszcze dobry człowieku i trzymam kciuki za matme a na maraton LOTRa się zapiszę w najbliższym czasie

pokaż spoiler Oczywiście nie obyło się bez strat, bo różowy od razu zasunął mi rękawiczki z Alpaki i chałwę (jest fanatykiem chałwy sezamowej)

źródło: IMAG0887.jpg 18+

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Piotr Zieliński
    Napoli - Inter [1]:0
    STREAMABLE

#mecz #golgif #golgifpl #seriea #napoli #inter

GFY

odpowiedzi (26)

Miałeś/aś wypadek samochodowy. Budzisz się po sześciomiesięcznej śpiączce, lecz nie w swoim ciele. Otwierasz oczy i jesteś:
    1. Rocco Siffredim najeżdżającym na Polskę
    2. Strażakiem w Czarnobylu w kwietniu 1986
    3. Astronautą pierwszej załogowej misji Elona Muska
    4. Żołnierzem brytyjskim leżącym na łóżku, w polowym szpitalu na froncie I WŚ, czekasz na amputacje postrzelonej nogi
    5. Arabskim szejkiem wybierającym "modelkę" do swojej gównianej zabawy
    6. Bosmanem na statku Krzysztofa Kolumba, podczas jego pierwszej podróży przez Atlantyk
    7. Czarnoskórym na haniebnym targu niewolników w Afryce zachodniej w XVII wieku
    8. Japończykiem, mieszkańcem Nagasaki w sierpniu 1945 roku
    9. Tenzingiem Norgayem podczas pierwszego zdobycia Mt. Everestu z Edmundem Hilarym
    0. Jednak budzisz się w swoim ciele, ale jesteś sparaliżowany od szyi w dół

(wersja poprawna politycznie, poprzednią usunięto z gorących z 1500 plusów)
    #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

zaplusuj ten wpis jeśli chcesz żeby dzisiaj wygrał piast a waldek fornalik podniósł puchar, zignoruj jeśli jesteś homoseksualnym gejem lubiącym chłopców

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #piastgliwice

odpowiedzi (12)