Wpis z mikrobloga

roznica miedzy 117w led lcd a hitashi 300w 3lcd (mial jakas wade, lampa wylaczala sie po 2 minutach ale jasnosc byla ok, brak jakis przeklaman w barwie lampy czy innych bledow wiec mniemam ze mniej wiecej taka jasnosc ma taki zwyczajny markowy projektor, no moze dlp bylby troche jasniejszy)

dolny to ten led co zreszta widac po bardziej #!$%@? kolorach (a to albo za troche za jasne albo troche za ciemne wciaz jednak ok)

tutaj bylem troche zaskoczony - no owszem jest roznica miedzy tym 720p miedzy tanim gownem a markowym gownem ale tez nie jest az taka dramatyczna jak miedzy 720p a 480p50w

roznica na pewno jest w serwisowaniu bo ten chinski szmelc jest prosty jak budowa cepa (lampka swieci, pare szkielek, na upartego mozna by to i przerobic czyms innym jakby plytek oryginalnych z elektronika nie bylo). przygoda z hitachi skonczyla sie tak ze po 2 minutach zaswiecila sie lampka lampy i juz... bez nowej lampy by sie nie obeszlo (oczywiscie wszystkie 4 wrocily do sprzedawcy wiec mi tam teraz jeden pies, ot zrobilem pare zdjec do pseudotestow, sprawdzilem organoleptycznie pare rzeczy zwiazanych z chinskimi projektorami)
#kinocebulowe
Pobierz B.....d - roznica miedzy 117w led lcd a hitashi 300w 3lcd (mial jakas wade, lampa wyl...
źródło: comment_dS7I1cri3QWAfx6q5b2pX1ycVgMzc9BI.jpg
  • 7
@ElCidX: a to nie lepiej to napisac do chinskiego producenta? co mnie to gowno obchodzi? tu masz zdjecia nie wiem co mam ci udowadniac?

nie wstydz sie swojej niepelnosprawnosci hejterze, mamy 2017r zaden niepelnosprawny nie powinien byc wyszydzany nawet ja ci pomoglem zrozumiec co widzisz na tych zdjeciach