Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: Karta Graficzna GeForce® GTX 965M posiadająca 4GB GDDR5 Video RAM. Współpracuje ona z najnowszym DirectX® 12 oraz z technologią NVIDIA PhysX™ i GeForce CUDA™. Dodatkowo dzięki specjalnym złączom laptopy mogą działać z 3 dodatkowymi monitorami w rozdzielczości 3840 na 2160px na złączach HDMI i Mini Display Port.
@nestaz: @Aeny: bardzo ciekawa opcja, w sumie masz racje, raczej warto doplacic. Rozgladam sie za czyms co nie bedzie mialo problemu z powiedzmy wieskiem 3 i/lub bf1 nie wiem na ta chwile ktora z nich ma wieksze wymagania :) jakos mega bardzo mi sie nie śpieszy, ale ciezko bedzie wytrzymac, @pustulka mowil zeby sie do stycznia wstrzymac z zakupem lapka gamingowego. Gdzies wyczytalem zeby patrzec na 17cali nie tylko dlatego
@nestaz: powiem ci tak 2gb ramu to już za mało np syndicate na ultra potrzebuje 4 gb ( na wysokich koło 3,2 gb ) wiedźmin musiał bym pobrać z goga bo nie pamiętam ile, w bf-a nie grałem ale kumpel jest wielkim fanem i mówi że frostbait jest aktualnie jednym z najlepszych silników - niesamowita grafika przy niskich wymaganiach jak zobaczyłem testy z neta to na 960 chodzi w około 50
@Aeny: jestem prawie zdecydowany naten mkdel o ktorym pisałeś http://allegro.pl/dream-machines-g965-i7-8gb-1tb-gtx965m-mat-fhd-i6644371515.html znalazlem go na allegro, jest to reseller dream machines widze ze pgarniety w temacie jestes, moze podpowiesz jeszcze conieco natemat tego modelu, wiesiek 3 ibf1 rusza na nim bez problemu ? Nie mowie tutaj o ustawieniach ultra, ale powiedZmy ze na high ? Nie chce kupic lapka za ponad 4k i za 2-3lata sie okaze ze nowsze tytuly nawet nie odpala
@Aeny: kupilem tego lapka ktorego poleciles, czekam na dostawe . Zdam ci relacje jak sies prawuje, pozdrawiam i dziekuje :) odppwiadajac jeszcze na twoj wpis, stacjonark mam mocna, ciagnie wieska 3 na ultra bez problemu, ale czesto wyjezdzam slozbowo i wieczorami mi sie poprostu nudzi ;)
@nestaz: to bedzie jak znalazł :) miłego użytkowania ja w sumie aktualnie też czekam na prezent fakt faktem nie tak okazały ale ostatni dodatek do star crafta, nowa myszka i podkładka i dishonored ( biedronka mi ochoty narobiłą )