Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (6)

 • avatar

  Czy Was też to wkurwia jak stoicie przed wjazdem na rondo, czekacie bo ktoś z lewej jedzie rondem, a tu nagle myk, zjeżdża we wcześniejszy zjazd w ogóle tego nie sygnalizując prawym kierunkowskazem?
  A Ty stoisz jak baran i czekasz, czasem nawet kilka aut pod rząd tak przejedzie i skręci, bo taki książę/ księżniczka nie ma siły przesunąć rączką.
  Nie wiem czy poprawnie korzystać z ronda potrafi z 50% kierowców, wydaje mi się, że jednak mniej niż połowa.
  A jeszcze niektórzy mają włączony lewy kierunkowskaz podczas jazdy rondem co jest już totalnym dzbaństwem i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
  Ustawiłbym przy każdym bardziej ruchliwym rondzie patrol #policja, żeby zatrzymywał i edukował po kolei takich delikwentów.
  #polskiedrogi #polska #motoryzacja #stopcham #gorzkiezale #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (107)

 • avatar

  Opowiem wam mireczki historię która mi się przypomniała apropo #p0lka .Mój ziomeczek miał panne #plodnajulka pewnego razu puścił ją do berlina na impreze dnb .Dziwnym zbiegiem okoliczności mniej wiecej 9 miesięcy później był na porodówce przekonany że o to nadchodzi jego prawowity potomek . A tu taka nieapodzianka .(nie to nie były bliźniaki jedno ma z jednym mokebe a drugie z drugim ) Zawsze chciałem zobaczyć jego minę przy porodzie .Do końca myślał że to jego . Niestety niema happy and-u bo mokebe się nie znalazł . Drugie zrobiła z innym który siedzi teraz w pudle za handel kokainą na berlińskim kuddamie .Wróciła więc do polski i ma depresje że żaden biały beta bankomat nie chce się z nią hajtnąć . Może któryś z was #stulejacontent #seks #szaramyszkadlaanonka #przegryw pokaż całość

  odpowiedzi (72)