•  

1232123 - 25 = 1232098

Statystyki:

Dystans: 25 km
    Czas: ◷01:39:02
    Średnie tempo: 3:55 min/km
    Średnia prędkość: 15,29 km/h
    Kalorie: 3254 kcal

W tym tygodniu to już 25km!
    #rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
      #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
      pokaż całość

odpowiedzi (58)

Pomyliłam się kupując na gruponie bilety do kina, więc robię #rozdajo dla #wroclaw #katowice #gdansk

Do zgarnięcia dwa grupony, każdy to bilet na dowolny seans 2D w Multikinie w Katowicach, Gdańsku lub Wrocławiu.
      Grupony wyślę mailem. Losowanie jutro w południe.

odpowiedzi (21)

Mamy dopiero poniedziałek, a zwycięzca już wyłowiony ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #thebestofmirko

odpowiedzi (55)