Wpis z mikrobloga

Jechania po R* ciąg dalszy - myślałem że dadzą tego nowego (a właściwie starego) Cometa względnie szybko na święta i pojeżdżę nim w online, niestety rzucili jedynie Truffade Nero na #!$%@?.
No nic, stwierdzam że może użyję edytora sejwów i potestuję sobie w singlu. Taki #!$%@? - mendy z Cockstara zablokowały dostęp do nowych aut z DLCków. Co prawda pojawią się na chwilę, ale jak spróbujesz wejść do auta to samochód natychmiast znika.
Nie dość że #!$%@? w zeszłym roku przestali dodawać auta z DLC do singla żeby nikt nie mógł ich sobie potestować za darmo, to jeszcze teraz jeszcze #!$%@?ą takie coś. Dla mnie to jest zagrywka na poziomie EA/Ubishit. Przykre jest to że w ciągu roku-dwóch z dewelopera mającego praktycznie niezszarganą opinię #!$%@? się do takiego poziomu żeby utrudniać życie graczom w celu zwiększenia przychodów z Shark Cardów. Nie szanuję.

#gry #pcmasterrace #gta #gtav #gta5 #gtaonline #rockstar (a właściwie to #cockstar )
Pobierz o.....y - Jechania po R* ciąg dalszy - myślałem że dadzą tego nowego (a właściwie sta...
źródło: comment_YA5osXZ8zViBwPQ6uosMmkqifAebWHWD.jpg
  • 6
@Thunderlane:
No niby wiem że pewnie da się to wyłączyć w plikach, ale chodzi mi o sam fakt. Poza tym trochę się cykam modować (przez to że gram głównie w online), jeszcze zapomnę usunąć jakiegoś pliku i dostanę bana + reset konta za grzebanie w plikach gry. Tym bardziej że anticheat Cockstara z każdym kolejnym updatem dostaje coraz większego #!$%@? (oczywiście prawdziwi cheaterzy dalej najspokojniej w świecie latają sobie po sesjach
@Thunderlane: @Jarema_CP:
W sumie nie wiem czemu #!$%@? przy okazji wydania gry na PC nie zrobili osobnego folderu na mody który by był wyłączany przy uruchamianiu multi (tak jak ma wiele innych gier z trybem online), a nie zmuszają graczy do kombinowania lub/i ryzykowania bananem...