Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem żonaty od 6 lat. Z żoną znamy się łącznie 10 lat. Jestem jej pierwszym i jedynym partnerem. Od pewnego czasu mamy poważny kryzys, ponieważ ma luba stwierdziła, że życie jest jedno i chciałaby spróbować jak to jest z innymi. Wpadła na pomysł, że rozstaniemy się na miesiąc, oboje "poszalejemy" i później wszystko wróci do normy.

Ja pominąłem jakąś lekcję z zakresu idei małżeństwa czy to teraz jakiś standard?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

Mirki, moja rozowa w naszym mieszkaniu chce powiesic taka naklejke. Dla mnie to jest wies, żenada i rak w chuj. Powiedziala ze i tak powiesi jak bede w pracy, na co ja odpowiedzialem ze jak to zrobi to moze sie pakowac. Co mysliscie o takim gownie ? #zwiazki #architektura #wnetrza

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (82)

Ktoś odjebał perfekcyjny bait na Vervie. Ubrał się w identyczne ubrania, co Robert, przeszedł wzdłuż toru. Zebrał wokół siebie kilkaset ludzi, robili sobie z nim zdjęcia, podpisywał autografy ( ͡º ͜ʖ͡º) Na koniec poszedł na kebaba xD Oczywiście jak go jadł to też grupa kibiców dopingowała go, aby mu kebsik smakował (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Jeśli to czytasz - gratuluję, perfekcyjnie odjebane

#f1 #kubica #heheszki pokaż całość

odpowiedzi (32)