Wpis z mikrobloga

Niby #wykopoczta się już skończyła, a Mirek, który przysyłał mi paczkę.. przysłał mi drugą! Wspomniałem mu, że moje dzieci się kłóciły o maskotkę z paczki - konkretnie o to, które z nich ma spać z gdańskim lewkiem, Mufasą - a po kilku dniach dostałem SMS z paczkomatu z informacją o paczce, a w środku czekał na mnie drugi lew :) także dzięki bardzo, @olesiu - dzieci były zachwycone, ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony, że są tu ze mną takie dobroduszne miraski - raz jeszcze bardzo dziękuję i życzę wesołych świąt, Tobie i całemu mirko! #chwalesie #wesolychswiat #wigilia
  • 13
nie rób ciśnienia


@olesiu: Zabroń mi! :p

Ja wyznaję zasadę, że należy się odwdzięczać. Nie istotne jest w tym kontekście to, co wyznaje @ToJaZabilemMufase ponieważ mam go prawo skrytykować.

No chyba, że ktoś tu jest przeciwko wolności słowa, hę? :)
uważać mozesz co chcesz :D Nie zrobiłem tego dla flachy ani dla plusików ( ͡ ͜ʖ ͡)


@olesiu: Mnie nie interesują Twoje intencje. Mnie interesuje to, żebyś dostał dobrą flachę, czy co tam wolisz :D

Jak Ci @ToJaZabilemMufase nie wyśle flachy albo piwek, to ja to zrobię.

A jak nie podasz adresu, to zrobię #rozdajo opisując całą historię i wyślę flachę randomowi.

@ToJaZabilemMufase czy tego byś