Wpis z mikrobloga

Szanuje blizzarda za te 5 skrzynek za darmo. Wypadła mi z nich legendarka do sombry i legendarna emotka do zaryi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jakbym dropnął totalny crap to i tak podoba mi się to, że raz zapłaciłem za grę, te parę miesięcy temu i nie muszę farmić golda na nowe postaci, że są fajne eventy i bójki wbudowane "na stałe". Może to zabrzmiało jakby blizzard mi zapłacił za to, że będę ich chwalił, ale niestety robię to charytatywnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#overwatch
  • 7
@jamroz: A ja jedną skórkę i 19 duplikatów. To samo w pozostałych 20 skrzynkach które otworzyłem podczas tego eventu. Niech sobie w dupę wsadzą te #!$%@?, w dupę #!$%@?, zasrane, #!$%@?łe portreciki i spreje. #!$%@?ć RNG i wirtualne kasyna.
@jamroz: a ja mam mieszane uczucia za te skrzynki, bo co prawda dropnelo dla mei skin meikołaj ale dostalem duplikat skina swiatecznego dla torbjorna i 2x dla lucio ;( do tego cholernego lucio juz i tak wczesniej kupilem za monety ;/
@gorral można i tak ale wolałem w trakcie eventu już się cieszyć. Na Halloween czekałem do końca i co prawda mam ich więcej ale nie ma takiej frajdy że skinow po eventach
@jamroz: 3 razy legenda Winstona Yeti z tych paczek ale fakt miło uruchomić grę a tu na Ciebie coś czeka. I chociaż skiny zimowe mi w ogóle nie podeszły to można ich charytatywne pochwalić.