Wpis z mikrobloga

Stwierdzam zgon, bo umar (port microusb) w mojej lumii 735, także chyba czas najwyższy wrócić do #android
Co ciekawego jest w budżecie do 1200?
MUST:
- dystrybucja krajowa
- dobry ekran FHD, 5-5.2" optymalnie
- w miarę aparat
- >4h SoT w internecie
- slot na kartę pamięci
- Marshmallow (od razu, albo dostępny OTA)
- dobra jakość rozmów
Mile widziane:
- nfc
- żyroskop i magnetometr
- mało bloatware/da się usunąć
- potwierdzona aktualizacja do Nougata

Nie gram w gry 3d, nie jaram się benczami - ma po prostu nie mulić. I nie dołożę do iPhone ;p

Mam na oku p9 lite, galaxy a5 (2016) i idol 4 ze wskazaniem na #!$%@?łeja albo samsunga (muszę jeszcze pomacać w sklepie)

#telefony #smartfon #cokupic
  • 23
@mieffer: zrób port ( koszt 5zł część, jak masz ogarniętego ziomeczka z hot-airem to czteropak za robotę) i przynajmniej opyl ten szmelc jako sprawny. Ja męczę się ze służbową 830, ale od nowego roku mają być ajfonixy
zrób port ( koszt 5zł część, jak masz ogarniętego ziomeczka z hot-airem to czteropak za robotę) i przynajmniej opyl ten szmelc jako sprawny.


@Lumir: to swoją drogą, po prostu czekałem na pretekst do wymiany telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paprykarzszczecinski1: mnie po prostu ten łindołs leczy już. I mimo, że pracowałem długo w branży ( technik serwisu ) i zawsze hajpowałem androida, to już trochę z tego wyrosłem i smartphone ma spełniać swoje funkcje. I moja subiektywna ocena to, że i ios i android to spoko systemy
@fervi: pisze gość, że szuka do 5,2 a Ty z 5,7 wyjeżdzasz. Ja wiem, ze Twoim zdaniem jest to najlepszy telefon na świecie, ale on po prostu szuka mniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)