Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Punching champion xddddd

  pokaż spoiler living with my wife and her boyfriend


  #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Nie spodziewałem się na koniec dnia przeczytać czegoś tak abstrakcyjnego.
  #codzienndawkamadek #heheszki #madki

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Arkadiusz Reca wciąż bez debiutu w Atalancie. Nie przeszkadza to Brzęczkowi, który powołuje go do kadry i wystawia w 3 z 4 meczów.
  Typ nie jest nawet w stanie dograć 90 minut na boisku robi za pionka do przestawianie i podawacza piłek z autu.

  Krzysztof Piątek bije rekordy Serie A, jest odkryciem, strzela nawet kiedy drużyna gra beznadziejnie, za chwilę ktoś go wykupi za grube miliony.
  W kadrze Brzęczka nie ma możliwości, żeby grał, bo wuja nie umie optymalizować ustawienia pod piłkarzy w formie. Dlatego z 4 meczów gra trochę w towarzyskim z Irlandią obok orła Milika, który nie był zainteresowany współpracą a później z Portugalią gdzie chuja graliśmy, ale On przynajmniej swoje zrobił i strzelił. Dwa kluczowe mecze z Włochami jest zduszony przez selekcjonerka na ławce.

  Tomasz Kędziora podstawowy obrońca Dynama Kijów. Od początku sezonu 17 meczów w lidze i pucharach,dwa gole, większość meczów w pełnym wymiarze czasowym.
  W meczach o stawkę gra tylko 45 minut z Portugalią, ratuje nas przed utratą 4 bramki. Dyzma Brzęczek nie umie mu znaleźć miejsca na boisku, boi się przesunąć Bereszyńskiego lub postawić go na lewej stronie. Woli grać Recą, który od 4 miesięcy nie gra w klubie, tylko dlatego, że zna go z Wisły Płock xDDDDD

  #mecz #pilkanozna #reprezentacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)