Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie #2016. Rok temu obiecałem sobie że w tym roku zrobię więcej niż w poprzednim, niestety nie udało się to. Z takich głównych osiągnięć to:

1) Wyprowadziłem się od współlokatorów i zamieszkałem sam. Chce w ten sposób nauczyć się samodzielności i samoorganizacji.
2) Postanowiłem walczyć ze swoim łysieniem, poszedłem do dermatologa, od pół roku biorę systematycznie leki i widać znaczną poprawę! Jedna z najlepszych decyzji - na nic nie jest za późno.
3) Kupiłem sportowe auto, takie marzenie od gówniaka.
4) Pierwszy raz pojechałem do Warszawy swoim autem. Zawsze się trochę bałem, nie wiem dlaczego. Wyszło tak jak zwykle, nic strasznego, tylko korki większe.
5) Kupiłem kilka akcesoriów aby rozwijać nowe hobby.
6) Zacząłem randkować przez #tinder. Na razie spotkałem się tylko z trzema dziewczynami ale moja pewność siebie trochę wzrosła.

Z rzeczy których nie udało się osiągnąć to:
1) Urlop za granicą, najlepiej do Azji. Nigdzie nie byłem...
2) Pojechanie na tor Poznań...
3) Wznowienie prawa jazdy na motocykl. Brak weny od 1,5 roku...
4) Ciągle #tfwnogf ...

Mam nadzieje że uda się to zrealizować w 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podsumowanie2016 #oswiadczenie
  • 13
@feels sorry ale tak piszesz jakby posiadanie tego różowego było jakimś super priorytetowym zadaniem, no niestety ale imo nie jest, ale gratulacje za pozostałe rzeczy!!!
@zwier: Mam 27 lat, lubię dzieci i sam chciałbym je mieć w okolicy 30stki ale do tego potrzeba ogarniętego różowego a z tym już trudniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Budo: Nezyr + x2 dziennie Loxon
Postanowiłem walczyć ze swoim łysieniem, poszedłem do dermatologa, od pół roku biorę systematycznie leki i widać znaczną poprawę! Jedna z najlepszych decyzji - na nic nie jest za późno.


@feels: I na czym polega na poprawa? Odrastają włosy czy jak? Możesz napisać coś więcej?
@DannyMurillo @Marcos: ogólnie jak na 27 lat mam dosyć zaawansowane łysienie. Wielkie zakola i przerzedzony środek głowy. Pierwsze efekty zauważyłem już po 2 miesiącach - niektóre przerzedzone włosy stały się grubsze a w około zakoli pojawił się meszek - nowe włosy. Z czasem cienkie włosy stają się grubsze, prześwity skóry stają się mniej widoczne a z meszka wyrastają nowe włosy. Nie są to spektakularne efekty, zakola całkowicie nie zarosną i nie
@feels: witam jak twoje lysienie? Ja dzisiaj dostalem taki sam lek nezyr + tez do smarowania podobne alopexy 5% i niedlugo zaczynam. Mam dosc spore zakola i mam nadzieje ze pomoze
@crine: teraz mialem 1,5 miesiaca przerwy od nezyru (podobno co jakis czas potrzeba organizmowi takiej przerwy). w tym czasie nie zauwazylem zadnych roznic, teraz znowu wznowilem. Ogolnie przez te 2 miesiace duzo sie nie zmienilo, zauwazylem tylko ze z kazdym miesiacem scinam sie coraz wyzej wiec jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie od startu kuracji moja samoocena wzrosla o jakies 2 punkty. Jezeli ktos ma podobny