Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że #biedronka w porównaniu do np. #lidl to syf? W sensie chodzi o przestrzeń sklepową, w Lidlach jak bywam to mam wrażenie, że jest czysto, dość schludnie, w miarę wszystko poukładane, pomijając poranki, gdy zmienia się oferta i wszyscy ryją jak dziki w koszach z ubraniami albo jakimiś akcesoriami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w biedronkach mniej przestrzennie, brudniej (na półkach, posadzka), nie wspominając już o tym, że w miejscu z artykułami przemysłowymi/promocyjnymi jest totalny syf, wszystko jakoś przemieszane, dwadzieścia artykułów i 30 cen jedno na drugim, jakieś kartony na siebie ponastawiane, jak w jakimś chlewie, że trudno się tam odnaleźć. Pod względem estetycznym Lidle są dla mnie kilka poziomów wyżej od Biedronek. Czy to tylko te, które odwiedzam ja są takie pechowe?
  • 17
@Myrszula: Leader Proce ot był typowy dyskont, za jego czasów biedronka wyglądała tak samo. Towar kupowało się bezpośrednio z palet. Już wszyscy zapomnieli ale jaka była kiedyś imba jak wyszły nagrania kobiety w zaawansowanej ciąży ciągnącej palete w Biedronce.

@chrup: Lidl praktycznie zawsze buduje sklepy od podstaw, Biedronka często aranżuje już dostępną przestrzeń i zwykle te aranżowane biedry są słabe, towar wciśnięty na siłę.

Te Biedronki które zbudowano od zera
@Sebeq92: tak jest w większości, koszyki to jest jakiś dramat - w wielu, w których byłem są obrzydliwie brudne, aż strach coś tam wsadzać. No i walają się wszędzie, pamiętam jak u mnie w lidlu pojawiły się też takie plastikowe koszyki, ale zaraz zagraciło się przy wejściu i kasach, to postały tydzień i zaraz je wyrzucili i teraz w zamian są wózki sklepowe, ale o mniejszej pojemności, na drobne zakupy, wszystko