•  

  Minął około rok odkąd posiadam płytę @SOLGAZ (3+1 bez płomienia) - pora na małe podsumowanie:)
  Koszt - wprawdzie na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt tanio, to jednak wbrew pozorom nie jest to tez drogo jak na to co sie dostaje. Zresztą płyta warta jak najbardziej swej ceny:)
  Nie pamiętam dokładnie którego grudnia dostałem przesyłkę - na pewno to była druga połowa - data produkcji wybita na płycie była coś z początków miesiąca - nie powiem - ucieszył mnie fakt otrzymania prawdziwej "nówki sztuki", a nie czegoś co zalega w magazynie kilka lat:)
  Poruszany z tego co widzę wątek na wykopie - wytrzymałość i odporność na zarysowania. Jest lepiej niż sądziłem, choć niestety mam już jedną ryskę - podczas montażu okapu odpadł całkiem ciekawy kawał glazury - i choć mało co ją widać to jednak tam jest:/ Kuchni się nie oszczędza, zresztą był jeszcze tegoroczny, świąteczny nawał gotowania (kiedy ja to wszystko zjem!?). Problematyczne może być nieco utrzymanie płyty w należytej czystości, jednak nie jest jakoś wybitnie trudno doczyścić z np tłuszczu. - nie jest też niestety tak łatwo jak w zwykłej kuchence.
  Jak utrzymuje Solgaz, płyta pozwala zaoszczędzić około 50% gazu. U mnie wygląda to jednak nieco inaczej. Ostatni rachunek za gaz na sterej kuchni wyniósł jakieś 57 PLN - na płycie solgazu mam całe 15 złotych (z groszami:) do zapłaty.
  Jest niestety mała wada tego wszystkiego. Odkąd jest w domu płyta... zaczęły się problemy z prądem w bloku. Nosz piórwa... lata spokoju a tutaj nagle jakaś awaria, tu coś wymieniają, tam jakiś przegląd, a bez prądu tutaj nawet herbatki nie mam jak sobie zrobić:/
  Może jakiś powerbank do płyty? :P

  Bonusowe zdjęcie: są kuce, cebula, leszke się gdzieś wałęsa i nie ma go na zdjęciu (zresztą chyba wypadł z "łask" wykopu)

  Pozdrawiam jedyną firmę której udało się zgazować indukcję:) i życzę Szczęśliwego Nowego Roku:)
  #solgaz #plytabezplomienia #opinia

  źródło: IMAG1385.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej mirki i mirabelki z #gryplanszowe, #grybezpradu i #planszowki czas na małe #rozdajo. Zwycięzcę losujemy w niedzielę 24.09.2017 o 23:35 przez mirkorandom. A do wygrania będzie gra..., a no właśnie że wcale nie gra. Żadna tam jakaś bieda gra co leży w magazynie i nikt jej nie chce, no może oprócz pająków.

  Otóż do wygrania będzie kod na 100zł do wykorzystania w naszym sklepie: www.planszowe.pl (。◕‿‿◕。)

  Przy okazji przypomnę, że cały czas mamy przedsprzedaż na Star Realms - rewelacyjnej karcianki decbuildingowej, która niedługo ukaże się języku polskim i związany z tym osobny konkurs - szczegóły na naszej stronie.

  PS
  A czy wspominałem, że można u nas płacić w #bitcoin ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Mój mały siostrzeniec zapytał mnie skąd się biorą dzieci. Nie wiedziałem jak z tego wybrnąć, więc znalazłem filmik na necie który to tłumaczył. Jak skończył oglądać powiedziałem mu: "tak to mniej więcej wygląda, tylko te gluty powinny iść jej do cipki zamiast na twarz i zazwyczaj koń nie bierze udziału".

  #heheszki #czarnyhumor #seks #pasta pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Mirki, co się dziś odjebało w Volvo. Usiądzie zanim przeczytacie. Ktoś na stołówce podkleił do górnej ścianki mikrofalówki pojemnik z... gównem! Ktoś inny nie zorientował się i wsadził tam swoje jedzenie. Jak się łatwo domyślić pojemnik wyjebało w kosmos a całą mikrofalówkę ujebalo owym gownem. Smród niemiłosierny na cała stołówkę. Przyleciała ochrona i wynieśli ją na dwór. Okleili jakimiś plombami. Afera jak chuj, jeszcze się okaże ze będą badać gowno każdego pracownika :D

  #wroclaw #truestory #cotusieodjebalo #pracbaza #praca #volvo #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)