•  

  Minął około rok odkąd posiadam płytę @SOLGAZ (3+1 bez płomienia) - pora na małe podsumowanie:)
  Koszt - wprawdzie na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt tanio, to jednak wbrew pozorom nie jest to tez drogo jak na to co sie dostaje. Zresztą płyta warta jak najbardziej swej ceny:)
  Nie pamiętam dokładnie którego grudnia dostałem przesyłkę - na pewno to była druga połowa - data produkcji wybita na płycie była coś z początków miesiąca - nie powiem - ucieszył mnie fakt otrzymania prawdziwej "nówki sztuki", a nie czegoś co zalega w magazynie kilka lat:)
  Poruszany z tego co widzę wątek na wykopie - wytrzymałość i odporność na zarysowania. Jest lepiej niż sądziłem, choć niestety mam już jedną ryskę - podczas montażu okapu odpadł całkiem ciekawy kawał glazury - i choć mało co ją widać to jednak tam jest:/ Kuchni się nie oszczędza, zresztą był jeszcze tegoroczny, świąteczny nawał gotowania (kiedy ja to wszystko zjem!?). Problematyczne może być nieco utrzymanie płyty w należytej czystości, jednak nie jest jakoś wybitnie trudno doczyścić z np tłuszczu. - nie jest też niestety tak łatwo jak w zwykłej kuchence.
  Jak utrzymuje Solgaz, płyta pozwala zaoszczędzić około 50% gazu. U mnie wygląda to jednak nieco inaczej. Ostatni rachunek za gaz na sterej kuchni wyniósł jakieś 57 PLN - na płycie solgazu mam całe 15 złotych (z groszami:) do zapłaty.
  Jest niestety mała wada tego wszystkiego. Odkąd jest w domu płyta... zaczęły się problemy z prądem w bloku. Nosz piórwa... lata spokoju a tutaj nagle jakaś awaria, tu coś wymieniają, tam jakiś przegląd, a bez prądu tutaj nawet herbatki nie mam jak sobie zrobić:/
  Może jakiś powerbank do płyty? :P

  Bonusowe zdjęcie: są kuce, cebula, leszke się gdzieś wałęsa i nie ma go na zdjęciu (zresztą chyba wypadł z "łask" wykopu)

  Pozdrawiam jedyną firmę której udało się zgazować indukcję:) i życzę Szczęśliwego Nowego Roku:)
  #solgaz #plytabezplomienia #opinia

  źródło: IMAG1385.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h