Wpis z mikrobloga

No to Sylwester na pozycję "start".

Drugi rok sylwester w domu, przed komputerem, z "Wami". Trochę żałuję, w odróżnieniu od roku poprzedniego, że tak go spędzam, ale jak mus to mus.

Mam dobre piwa, mam Wiedźmina 3, mam dobre rzeczy do jedzenia. Szkoda tylko, że samotnie...

I tak sobie, jak co roku, analizuję ten rok 2016r - chyba drugi najlepszy w moim życiu.

Poznałem mnóstwo fantastycznych osób, zwłaszcza tutaj, na Wykopie, z którymi przeżyłem wiele fajnych przygód, podróży. Z niektórymi spędzałem kapitalnie czas, z innymi odbyłem bardzo ważne, życiowe rozmowy.

Do sukcesów mogę zaliczyć napewno, że udało się wraz z paroma innymi osobami zorganizować #slaskiewykopparty, które pokazało mi, że mogę wiele w życiu zrobić i być za to docenionym. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy.

Dostałem awans w pracy, którą polubiłem, z szefem mam dobre relacje, zarabiam przy tym całkiem fajne pieniądze.

Odnowiłem parę kontaktów, które się zatarły w ostatnim roku, daleko do ideałów ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Chciałbym jeszcze kilka znajomości odnowić w przyszłym roku, mam nadzieję, że się uda. Zakończyłem przy tym kilka toksycznych znajomości, dopiero później dostrzegając, że działały na mnie destrukcyjnie. I dobrze - tak chyba powinno być.

Końcówka roku to czas pewnych przemyśleń i postanowień. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i rozwinie na pewnych polach. Pokazał mi parę moich wad, nad którymi muszę solidnie popracować. Oby było wszystko dobrze.

Raczej 2017r nie będzie tak dobry jakim był 2016r, ale mam nadzieję, że chociaż w połowie będzie tak udany - tak przemawia mój pesymizm.

Udanego roku 2017r, Miraski i Mirabelki - fajnie, że jesteście i mogę tu być z Wami. :)

#pijzwykopem #sylwesterzwykopem #piwo #podsumowanie2016 i trochę przy tym #feels oraz z całego serduszka #sautepoleca
źródło: comment_eZSWDIA7i7VDtbngq0m3Ep98fp1MM6ze.jpg
  • 4