Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Co do tego wpisu, właśnie wróciłem do domu i wreszcie mogę powiedzieć wszystko co wiem. Całość była zakładem z niedawno poznaną koleżanką. Dziękuję wszystkim plusującym, zrobiliście mi przyszły piątek. XD
  Reszta w komentarzu.
  #logikarozowychpaskow #zarzutka #heheszki pokaż całość

  odpowiedzi (369)

 • avatar

  Tymczasem w firmach energetycznych i NBP panika, chociaż nikt głośno tego nie mówi, wzrosty cen energii to sprawy zbyt techniczne dla "prawdziwych Polaków". Analitycy zakładają 18% podwyżkę cen regulowanych energii elektrycznej oraz niewielki 3.8% skok cen surowców energetycznych zagranicą. Natomiast to są ceny REGULOWANE. Rachunki dla firm i klientów indywidualnych, mogą mieć skokowe wzrosty. Dla przeciętnego zjadacza chleba, 36-40% wzrost rachunku. Dla firm o 70% (gaz 30%+). Na szczęście zjadacze chleba zauważą to szybko w cenie chleba.
  Może jeszcze do grudnia będą trzymać firmy energetyczne za jaja, by Wigilia była normalna. Po świętach szykują się nam skokowe ceny żywności i usług, jakich nikt do tej pory jeszcze nie widział. Nienawiść prostego ludu obróci się wobec rządzących. Sytuacja jest na tyle poważna, że może doprowadzić do wcześniejszych wyborów parlamentarnych.

  #dobrazmiana #ekonomia #gospodarka #prad #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)