Wpis z mikrobloga

Tak ostatnio zajrzałem na kanał Warszawskiego Koksa, patrz na tego Owce i widzę że chłopak ma naprawdę zajebiste postępy. Sylwetkę zawsze miał dobrą i mocno dociętą a teraz widzę jego wyniki siłowe - 240kg w martwym, 3x150kg wyciskanie i przysiad 2x200kg. Gościu 24-25 lat nie wiem ile ma dokładnie.
I teraz stawiam sobie naprzeciw niego Patryka Barańskiego, gościa o niesamowitym ego, irytującego, zarozumiałego, niezbyt wykształconego emigranta z UK.
Nie wiem jakie ma dokładnie wyniki ale w wieku 30 kilku lat gość dalej wyciska jakieś 130kg max, przysiady to pamiętam że były katastrofalne technicznie a było tam 150 czy 170kg, martwy ciąg chyba nigdy nie pokazywał ale stawiam że 200kg nie miałby szans podnieść.
Można jeszcze porównać samą wiedzę i merytoryczność, Owca szczegółowo i bardzo dokładnie opisuje co robi, po co to robi, co je, ile je i dlaczego to. Jego trening to stara szkoła i podstawy na wielostawowych ćwiczeniach. Patryk 70% kanału poświęca na hejt, i obrażanie innych. Jego trening to katowanie bicepsa w dobrym świetle i pozowanie na lokalnych siłowniach.
#mikrokoksy #silownia #patryk2703 #warszawskikoks
  • 15
@KyloRen: owca raczej kłuje, patryś niby nie. Co nie zmienia faktu, że patryś jak na swoje 16 lat doswiadczenia niby to od tych 16 lat chyba nigdy nie czytał ani w żaden inny sposób nie szukał wiedzy na temat techniki ćwiczeń.
@KyloRen: Mnie zawsze śmieszy jak Patryk mówi, popatrzcie na kogoś tam jaką on ma sylwetkę i co sobą prezentuje. Jak ktoś nagrał film, gdzie wytykał jego błędy podczas treningu z jakimś gościem to ból dupska. Oglądam go jak miał jakoś z 2k subów i jedyna fajna rzecz jego kanału to te tańce, fajnie posłuchać do jedzenia jakiś głupot. Te filmy co robi z siłowni to jest śmiech na sali a te
@brtk122: No ale wiesz dowodów zadnych nie ma, poapatrz na sylwetki i sam powiedz ktory bardziej wyglada na steryda? Wlasnie, on nie szukał bo jemu sie blednie wydaje ze wszystko wie, a jest madra sentencja ktora mowi ze im wiecej czlowiek wie tym rozumi jak malo wie czy jakos tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PrawyKuba: xD

@MrocznyBrokul: No wlasnie, o tym zapomnialem, Owca wyglada na
@KyloRen: Jeszcze wmawiać wszystkim, że split jest zajebisty i każdy musi nim ćwiczyć. Spoko, może jest wyjątkiem i na niego to działa fajnie ale ja osobiście czułbym się kaleką, jeśli po tylu latach nie potrafiłbym zrobić przysiadu z 200 kg i martwego ok 250 kg.
@KyloRen: Patryk2703 ma takie wielkie ego, że powinno za niego dźwigać te ciężary. Uważa się za alfa i omegę a jak ktoś lepiej od niego sobie radzi, to oszust i sterydziarz. Cała ekipa WP kuje dupe ale oni mają trochę więcej pokory i ciągle szukają i się dokształcają.
@hornysausage @TurboDynamo @KyloRen @brtk122: Okej, magiczne słowo "sterydy" nie wyjaśnia wszystkiego. Samo kokszenie nie wygląda tak że wbijasz, siadasz na kanapie i oglądasz cały sezon Gry o Tron czekając aż coś urośnie. Śmiem twierdzić jako osoba która ćwiczyła "naturalnie" i też biła po jakimś czasie że kokszenie jest o wiele bardziej wymagające - tu nie ma za bardzo miejsca na pomyłki chyba że chce się skończyć jako inwalida. Wszystko zawczasu musi
@ouna-: cool story. Współczojmy ludziom koksujacym ( ͡° ͜ʖ ͡°) sluchaj ja mam w nosie to ze ktos koksi, do moment kiedy klamia. Widzisz trafiaja sie ludzie co mysla ze to naturalnie sie dzieje. Kazdy z nich mega genetyka. I to jest przykre. I na sterydach imo nie trzeba bardziej sie starac. Bo #!$%@? byle co i dopinaja bialko i tak bedziesz rosnac. Trening to tez moze