Wpis z mikrobloga

Mirunie dość dziwna sytuacja... zamawiam dużo i za dość spore sumy z chin, #banggood #gearbest i #aliexpress non stop na coś czekam ale dziś złapało mnie małe zdziwko...
Przepraszam że wołam ale może ktoś miał podobną sytuację.
Dostałem dziś sms z DHL że paczka wkrótce u mnie będzie i trzeba zapłacić najpierw opłatę na ich stronie... z tym że jest to ok 500zł - Waybill.

500zł???? Kiedyś zamawiałem przez DHL i mnie oclili ale ( przedmioty 1500zł oclili na 150zł )

Sprawdziłem wszystkie numery paczek oraz opcje dostawy których oczekuje i nie mam nic z takim trackingiem oraz poprzez DHL. Co zapłacić 500 i dostać towaru za 5000 czy to jakiś wałek?? #cebulaonline @CitroenXsara ostatnio jesteś aktywny może Ty coś poradzisz?
  • 16
@Pribadi
@matiwoj11 sytuacja wygląda tak, że dzwoniła babka niby z DHL że to kamerki i opłata 93£ ale wszystkie kamerki mi doszły, a te które jeszcze idą są wysłane zupełnie inna opcja co potwierdził sprzedający. Wpisując numer z SMS faktycznie na stronie DHL jest coś, z Singapor. Załóżmy że to ściema to gdy wpłacę pieniądze na DHL coc powinienem dostać, DHL chyba nie kręci takiego walka?