Wpis z mikrobloga

ciekawe, co byś powiedział, jakby ci ciapate zgwałcili dziewczynę/żonę/matkę

życzę żeby ci się dziewczyna/żona z imigrantem puściła

jakby nie kibole to imigranci gwałciliby na ulicach, życzę ci, żeby gang niewyżytych kebabów na ostrym sosie spenetrował ci anusa*


_*niezależnie od płci adresata

... nie raz i nie dwa powiedział w przypływie chrześcijańskiego miłosierdzia przedstawiciel
Hetero sapiens nationalensis
Czy tylko ja zauważam u ogólnie pojętej skrajnie prawilnej strony nachalną, atawistyczną wręcz fiksację na punkcie kopulacyjnym, przejawiającą się w pierwotnym instynkcie obrony samicy?
Rzecz jasna, jak na
nationalensis przystało, wyłącznie samic z własnego plemienia, bo gdy do bezprawnego aktu dojdzie na zgniłym zachodzie, najwyższym wyrazem współczucia pozostaje

ciapaków sobie nawpuszczali, dobrze im tak, erłopa umiera


Kurtyna.

Pamiętam, że w kontekście kebabafery w #elk poleciało kilka niewybrednych inwektyw w kierunku dziewczyny jednego z bliskowschodnich przybyszy, której to broniący cywilizacji i europejskich porządków dżentelmeni nie omieszkali zdemolować mieszkania jak i miejsca pracy w ramach cywilizowanych, europejskich protestów.
Jak rozumiem, istnieje jakaś kluczowa różnica pomiędzy hipotetycznym otrzymaniem oklepu od woniejących piżmem ciemnoskórych nomadów a
patriotów_, z których bluz smutno spogląda rtm. Pilecki, niemo błagając o uwolnienie z karuzeli #!$%@?.
Ja tam większej różnicy nie dostrzegam i nie powiem, abym przemierzając wieczorem ciasne uliczki czuł się komfortowo, widząc nadciągających z naprzeciwka rycerzy herbu Red is Bad.
Jeszcze wyczują, żem w głębi serca lewacka #!$%@?, niegodna deptać polskiej ziemi.

Moi drodzy #4konserwy , dlaczegóż to tak szafujecie szumnymi, niemal intelektualistycznymi ideami "europejskiej cywilizacji", by zaraz potem zniżać się do najniższych instynktów, najbardziej prymitywnych chwytów, od wieków powszechnych w najbardziej chamskiej i siermiężnej propagandzie?
Czy świadczy to o upośledzeniu emocji wyższych i empatii, co skutkuje permanentnym zafiksowaniem na punkcie "beniz into bagina"?
Chęć okazania zaborczej, samczej dominacji, pokazania fallicznego fakalca innemu plemieniu?
Brak kreatywności?
Uderzająca do głowy frustracja związana z #tfwnogf ?

Jest to zagadnienie warte dalszych studiów.

Prawak to naturszczyk. Neandertalczyk w dżinsach, który nie potrafi okiełznać diabła ewolucyjnych podszeptów.

~ @koroluk , mistrz, mesjasz, inspirator, któremu dedykuję ów wpis.

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #islam
Pobierz s.....g - > ciekawe, co byś powiedział, jakby ci ciapate zgwałcili dziewczynę/żonę/ma...
źródło: comment_p0kOsIiY0IMAcuIJSVg8zUFgIUSucuat.jpg
  • 11
@sturmkampfflugzeug: Sprawdź jakimi argumentami operują prawicowcy i muzułmanie. Ze strony prawicowców znajdziesz zabić/zastrzelić/spalić najeźdźców ( w domyśle mężczyzn). Natomiast ze strony muzułmanów "zgwałcimy wasze matki/córki będą rodzić naszych synów". Nawet na jihadwatch ludzie się NIE odgrażają, że pojadą do islamskich krajów/dzielnic, robić piekło kobietom za pomocą gwałtów. Ani na dość nietolerancyjnym wykopie. U nas takie przypadki jak domy publiczne w obozach koncentracyjnych są zbrodnią wojenną. U nich kobiety wrogów są łupem
Pobierz empty_silence - @sturmkampfflugzeug: Sprawdź jakimi argumentami operują prawicowcy i ...
źródło: comment_tFxFRdJOMm4sTZlDkN4ArSytb4G1dWfC.jpg
@empty_silence: Akurat odnosisz się do kwestii, do której ja specjalnie się nie odnosiłem, bo nie orałem ultra-tolerancji, tylko stronę wręcz przeciwną. Obawiam się, że z punktu widzenia mentalności Ahmed kamienujący kobietę za brak burki i Sebastian, gotów spalić mieszkanie lasce, która wolała wybrać obcokrajowca niż Polaka-prawilniaka to jedynie dwa obozy w tym samym patologicznym spektrum. Szkoda, nie kolekcjonuję wykopowo-facebookowej twórczości uberkonserw, bo mógłbym przytoczyć przykłady wybitnej szarmanckości wobec kobiet (choćby sz.
@sturmkampfflugzeug:

Szkoda, nie kolekcjonuję wykopowo-facebookowej twórczości uberkonserw, bo mógłbym przytoczyć przykłady wybitnej szarmanckości wobec kobiet (choćby sz. p. Marian Kowalski, który chciał bodajże ogolić na łyso żonę Tomasz Lisa).

W takim razie zacznij - to będzie dobry argument dla prawicy - porównamy, ilu z nich odgraża się kobietom gwałtami lub niewolnictwem. Serio ogolenie łba to ten sam kaliber? Ja natomiast żałuję, że jak miałam więcej czasu, to nie zrobiłam kolekcji rozmów
Jak rozumiem, istnieje jakaś kluczowa różnica pomiędzy hipotetycznym otrzymaniem oklepu od woniejących piżmem ciemnoskórych nomadów a patriotów, z których bluz smutno spogląda rtm. Pilecki, niemo błagając o uwolnienie z karuzeli #!$%@?.


@sturmkampfflugzeug: o jak prychłem xD
@empty_silence:

Serio ogolenie łba to ten sam kaliber?

W żadnym wypadku, co najwyżej hipokryzja ze strony tych, którzy robią z siebie obrońców cywilizacji i cnót wszelakich, stawiających czoła ciapatym hordom (ponownie, powszechna zagrywka). Jako kobieta raczej niezbyt ucieszyłbym się z "obrońców", gotowych zmieszać z błotem każdego, kto w jakiś tam sposób odstąpi od "swojego" wzorca albo stanie po innej stronie.
Nadal nie do końca rozumiem, co ma tematyka statystyk uchodźczych gwałtów
@sturmkampfflugzeug: Nie - rozpatrujemy świat, gdzie każde islamskie państwo ma u siebie odmianę szariatu. Który ujednolica społeczeństwo, gdyż reguluje każdy aspekt życia od wojskowości przez prawo rodzinne po ekonomię. I w każdym tym aspekcie domaga się izolacji społecznej kobiet od mężczyzn (albo w całości albo tylko nie podam ręki obcemu mężczyźnie). W aspekcie ekonomicznym doprowadza kobiety do zależności - kobieta może pracować, ale tylko za zgodą męża. Córki dziedziczą połowę tego
@empty_silence: Nie no, w porządku, tyle, że wciąż oddalamy się od meritum mojego wpisu. Piszesz mi o patologiach szariatu w krajach muzułmańskich i o wprowadzaniu go w Europie... no spoko, tylko dlaczego nadinterpretujesz mój (skądinąd mocno satyryczny) wpis? Gdzie ja popierałem wpuszczanie zwolenników szariatu gdziekolwiek?

Uważasz że taoiści lub buddyści też są mieszani z błotem? Wietnamczycy czy Koreanczycy pracujący u nas? Animiści?

Uważam, że zgnębiony przez "obrońców cywilizacji" (przypominam, że wciąż