Wpis z mikrobloga

Smartband NO.1 F1 Recenzja Test opaski Fitness. Lepsza od Xiaomi Mi Band 2 ?
Smartband NO.1 F1 jest doskonałym narzędziem które będzie motywowało nas do aktywności fizycznej, będzie pomocny w osiągnięciu zaplanowanego celu. Dzięki temu urządzeniu możemy szczegółowo monitorować swoją aktywność fizyczną, a nawet sen. No.1 F1 ma bardzo żywotną baterię dzięki czemu nie będziemy mieli luk w pomiarze aktywności wymuszonych ładowaniem. Zliczanie kroków, pomiar dystansu i kalorii jest typowe dla każdej opaski. No.1 F1 potrafi mierzyć także tętno, ale monitorowanie serca nie jest medyczne, pomiar jest tylko orientacyjny, mogą być przekłamania. Opaska dobrze wywiązuje się z funkcji przekazywania powiadomień ze smartfona. Wyświetla nawet nazwę kontaktu. Bardzo ważna jest aplikacja na której przeanalizujemy nasze treningi i aktywność fizyczną. W tym wypadku apka funkcjonalnością podobna jest do Mi Fit, jest po polsku. NO.1 ustępuje smartwatchom jak Xiaomi Amazfit, ale w niczym nie ustępuje opasce Xiaomi MiBand 2, a pod kilkoma względami ją przewyższa. Uważam w tej cenie 20$ jest to bardzo ciekawa opaska.
Cena w gearbest 19,99$ na [aliexpres od 22,5$]( https://goo.gl/bcQ9B5)


Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwujcie tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też na:

grupa FB o zakupach w Chinach
Sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe
Kanał telchina.pl
Testy, recenzje i nowości z Chin
fanpage telchina

Wszystkich lubiących zakupy z Chin, zapraszam do odwiedzin działu gdzie chińskie sklepu publikują kupony zniżkowe i promocje:

Aspekt techniczny, płatność, zwrot części płatności, wyszukiwarka znanych marek na aliexpress na blogu Aliexpress

#aliexpress #chinskiecuda #itemyzchin #smartwatch #smarband #gearbest #banggood
Pobierz telchina - Smartband NO.1 F1 Recenzja Test opaski Fitness. Lepsza od Xiaomi Mi Band 2...
źródło: comment_zbb8wWFfbgXu9zHkxMDVo6brbpUKcRPG.jpg
  • 8
@telchina: To dla równowagi, subiektywna przewaga MiBand2
- Wyświetla napisy poziomo (jak na zwykłym zegarku) - IMHO dużo bardziej czytelne bo nie trzeba przekręcać ręki.
- Połowę niższy (ciut ponad 1cm vs 2cm), nie zaczepia się tak za rękawy.

Nie mam porównania obu, ale band w słońcu jest czytelny, OLED robi swoje.
Bateria: 82% po 7 dniach użytkowania (band 1 wytrzymywał u mnie średnio ciut ponad 30 dni).