•  

  Człowiek wraca po 2 tygodniach z Tatarstanu z pracy, a tu takie zaległości. Przykro się czyta o #afera SOLGAZ, ale prawda taka, że tak amatorskiego podejścia do marketingu szeptanego dawno nie widzieliśmy. Zastanawia nas tylko jedno. Czy Kuba będzie miał przekichane bo "góra" nie miała pojęcia o jego wyczynach, czy też "góra" zorientuje się, że jeden człowiek nie może robić wszystkiego na raz. Z tego co widzimy, to Jakub jest w Solgazie PR-owcem, marketingowcem, specjalistą od mediów społecznościowych i jednocześnie wykonawcą tak juniorskich zadań jak buzz marketing, viral itd... Do tego sam chyba tworzy cały content i opakowuje SOLGAZ w jakąś tam historię. Także trochę lżej go potraktujcie, bo wiadomo jak to jest, jak się robi wszystko...

  To takie tylko przemyślenia bo nas znowu trochę nie było. Wspominamy o tym dlatego, iż uważamy, że nie byłoby nas tutaj, gdzie jesteśmy obecnie, gdyby nie Wy. Dostaliśmy od Was całą masę propozycji współpracy, z czego wyniknęło ok. 20-30 realizacji. Z czego kilka bardzo ciekawych, poza Polską, jak np. Holandia, Wyspy Owcze, Malta, Singapur, Tajlandia, Tatarstan, Chile, RPA. Poniżej jedna z naszych ostatnich realizacji prosto ze Skandynawii, gdzie ostatnio bywamy bardzo systematycznie.

  Chałupina całkiem spora, łącznie położyliśmy 12m2 naszej folii. Klient (prywatny) zapłacił nam za przelot, nocleg w apartamencie, którego jest właścicielem. Daliśmy też fajny rabat, więc suma summarum za 12m2 klient zapłacił... 13800 zł. W Polsce przez ostatnie półtora roku wykonaliśmy tylko jedną realizację prywatną, która przekraczałaby tę kwotę. Tymczasem za granicą takich zleceń jest bez liku. Oczywiście... najwięcej jest tych zleceń "biznesowych", ale w Skandynawii oszaleli na punkcie folii SONTE, co nam ogromnie pasi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #chwalesie #pracbaza #technologia

  GIF

  źródło: giphy.gif (9.48MB)

  +: Dpdp, Q..n +138 innych