Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 100

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#utopia #prisonbreak
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 100

Ta...
źródło: comment_wmb9ZYPB7z79lm64KAR0K9cmLVvLTbIA.jpg

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Utopia (2013) 37.7% (924)
  • Skazany na śmierć (2005) Prison Break 50.8% (1244)
  • Żaden / Oba 11.4% (280)

Oddanych głosów: 2448

  • 43
@wellhellothere: Tak, jest otwarte zakończenie pod trzeci sezon, ale w drugim wątki z pierwszego zostały w zasadzie domknięte.

Ja mega polecam: Mało odcinków (2x6) i serial wygląda jakby reżyserowali Wes Anderson (kolorystyka) i Fincher (intryga). Niesamowite kolory, pojechane postacie, dziwna muzyka, która nie chce potem wyjść z głowy, a wszystko traktuje o ważnych problemach społecznych i gdzieś pomiędzy heheszkami padają ważne pytania o ludzkość itp.
@Matt_888: Ludzie, którzy wybrali prison brejk powinni trafić do sztumów skoro wolą to prison gówno od Utopii, najlepszego serialu w dziejach ludzkości. Macie wy rozum i godność człowieka, ja nie wiem ale jak nie lubisz utopii to się zabij albo coś ale nie pokazuj tego publicznie i nie głosuj w ankietach skoro jestem serialowym daltonistą i i złota od gówna nie odróżniasz.