Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie to nie ruchamy bo nie mamy znajomych. Normiki mają znajomych i mogą ,,delikatnie" podrywać. My spierdoxy jak podrywamy to musimy podejść do kompletnie obcej osoby. No wyobraźcie sobie siebie jak podchodzicie do dziewczyny z jej perspektywy... Jako że jesteśmy raczej brzydcy nie mamy szans bo w otoczeniu takiej dziewczyny są przystojniejsi faceci których zna. Tindery i inne dobitnie pokazują że nie ma sensu podchodzić do dziewczyn (polecam założyć sobie i sprawdzić jak mało kobiet jest wami zainteresowanych, przerażające, mieszkam w Warszawie 40 par na kilka miesięcy tylko z jedną wymieniłem 10 wiadomości, reszta się nawet nie odezwała). Dlatego najrozsądniej jest chodzić na rokse i inne. Zwłaszcza że chodząc po dziwkach spotkacie te dziewczyny do których próbowaliście podbijać (byłem na 10 dziwkach 8 znam ze studiów reszta też studiuje) A te 200 zł to jest mało jeśli jest się programistą czy nawet jak zarabiacie te 2k na ręke. Macie 10 stosunków seksualnych w miesiącu z wieloma ładnymi ósemkami, dziewiątkami/10 naprawdę warto. Można próbować na eamore albo zbiorniku. Można tam znaleźć napalone kobiety ale ja osobiście nie korzystam już z tych portali od czasu gdy wystawiłem zdjęcia swojego penisa na eamore i jakaś kobieta do mnie napisała wysłała zdjęcia (bardzo ładne ciałko) a okazała się burdelmamą która rekrutuje to gejowskich burdeli w Niemczech (czyli handlarz żywym towarem). Ogólnie #!$%@?. Ale jak się ogarnie hajs to można prowadzić bardzo udane życie intymne będąc przegrywem.
#roksa #odloty #zbiornik #eamore #przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7